У великих мегаполісах сучасна жінка щодня стикається з негативним впливом: поганої екології, стресів на роботі, неправильним харчуванням, інфекціями. Це знижує імунітет, що призводить до погіршення здоров'я в жіночій статевій системі. Статистика показує, що 75% жінок дітородного віку мають захворювання статевої системи. Якщо подивитися на дані в Україні з онкологічних захворювань в гінекології, то в основному їх помічають вже на III або IV стадіях. Тому гінекологи наполягають регулярно проходити профілактичні огляди у «жіночого лікаря» раз в 6 місяців.
Багато гінекологічних захворювань на початковій стадії залишаються непоміченими, тому що протікають безсимптомно. Також варто відзначити, що онкологічна захворюваність стрімко збільшується, а пацієнти - все молодшими.
Пам'ятайте, що правильно діагностувати гінекологічні проблеми може тільки кваліфікований фахівець. Регулярне відвідування перевіреного лікаря - запорука вашого жіночого здоров'я на багато років.
КОЛИ НЕОБХІДНО ЙТИ ДО ГІНЕКОЛОГА?
Кожна дівчина повинна бути уважною до свого організму, тому прислухайтеся до всіх змін і відхилень. Запишіться на прийом до гінеколога для:
профілактичного огляду - контролю стану жіночого здоров'я і своєчасного виявлення захворювань;
діагностики та лікування гінекологічних захворювань - ні в якому разі не займатися самолікуванням. це може призвести до хронічної форми;
підготовки та діагностики вагітності;
виявлення причин безпліддя - допомагають процедури оцінки прохідності маткових труб і скринінг овуляції;
корекція вікових змін під час менопаузи - призначення терапії допоможе усунути небажані симптоми, які заважають жінці жити звичайним життям;
лікування при гормональних збоях - гормони в жіночому організмі грають важливу роль і тут потрібна допомога фахівця.
СИМПТОМИ ГІНЕКОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ
Зверніть увагу на поширені симптоми при яких потрібно йти на прийом до гінеколога:
кров'янисті виділення або кровотеча з статевих органів;
нерегулярні / рясні менструації;
поява ранок або новоутворень на статевих органах;
неприємні дискомфортні відчуття статевих органів (сухість, печіння, свербіж, болючість);
виділення з неприємним запахом і кольором (зелені, сірі, коричневі);
порушена робота сечостатевої системи.
ЩО ВХОДИТЬ ДО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЛІКАРЯ-ГІНЕКОЛОГА?
Первинний прийом у гінеколога включає наступне:
збір анамнезу (бесіда лікаря з пацієнткою, причина візиту, скарги);
огляд на кріслі;
відеокольпоскопія (огляд шийки матки під великим збільшенням);
проба Шиллера;
огляд молочних залоз;
при необхідності постановка попереднього діагнозу і призначення аналізів.
Пам'ятайте лікар-гінеколог - така ж людина, як і ви, не варто його бояться або соромитися. Перед прийомом рекомендуємо виписати: ваші основні симптоми, які турбують, дату останніх менструацій і окремо питання, які вам потрібно задати лікарю.
Рекомендації перед прийомом до гінеколога:
не робіть спринцювань і напередодні не варто надмірно вимивати флору статевих органів;
за 4 дні до прийому перестаньте приймати антибіотики, за пару днів до прийому відмовтеся від алкоголю та інших медикаментів, але без шкоди для здоров'я;
протягом 2 днів до прийому відмовтеся від статевого життя.
Ми підготували для вас відео на тему: 5 найбільш поширених запитань до гінеколога:
Також гінекологи МЦ «Оксфорд Медікал-Кривий Ріг» при необхідності можуть зробити УЗД органів малого таза і УЗД молочних залоз для повної діагностики роботи жіночого організму. У відділенні гінекології для комплексного обстеження лікарями розроблено пакети жіночого здоров'я згідно віку, які дозволяють пройти необхідні обстеження за оптимальною ціною.
За статистикою в останні 3 роки більшість гінекологічних захворювань характерні вже і молодим дівчатам. Кожній представниці жіночої статі важливо розуміти, що своєчасна діагностика дозволяє швидше і ефективніше лікуватися. Регулярні огляди у гінеколога - це запорука вашого здоров'я!
Запис на прийом до гінеколога за телефоном (067) 560 01 02