Фолікулометрія в Кривому Розі

Фолікулометрія - ультразвукова діагностика, яка проводиться 3-4 рази за період одного менструального циклу. Мета даного виду дослідження - відстежити зростання фолікула і підтвердити овуляцію. Також цю процедуру називають скринінг овуляції. Дана процедура вважається найбільш ефективною для визначення овуляції.

ЦІЛІ ПРОВЕДЕННЯ ФОЛІКУЛОМЕТРІЇ

В основному такий вид дослідження проводиться для:

 • підтвердження овуляції і для оцінки функціонування яєчників;

 • визначення  точного дня овуляції при плануванні сім'ї.

ЯК ПРОХОДИТЬ ФОЛІКУЛОМЕТРІЯ

У певний момент у жінки під час кожного менструального циклу дозріває кілька фолікулів. З них тільки один є головним, бо в ньому формується яйцеклітина. При настанні овуляції яйцеклітина, виходить з фолікула.

Якщо в організмі жінки все-таки є певні порушення, то фолікул не овулює; також бувають випадки, коли фолікул не утворюється. Саме дослідження дає можливість спостерігати за дозріванням яйцеклітини в організмі жінки.

Перше УЗД при фолікулометрї призначають на 7-10 день циклу, далі конкретні терміни призначає гінеколог в зв'язку з попередніми результатами.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал» фолікулометрія проводиться на УЗД апараті експертного класу досвідченими фахівцями. Для проведення фолікулометрії потрібен сканер і датчик, які використовуються в акушерстві та гінекології.

Приділіть час собі та своєму здоров'ю! Запис на прийом по телефону: (067) 560-01-02!

( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )

відгуки
Охременко Дарья 07-04-2023 Доброго дня.Була на візиті у лікаря,хочу сказати що дуже вдячна Надії Іванівні,за ставлення до пацієнта,щира,доброзичлива,позитивна та приємна людина. Більше б таких лікарів. Це лікар до якої хочеться звернутися за допомогою. Дуже велике дякую!

відділення: Гінекологія

Тетяна 13-02-2023 Чудовий лікар. Вдячна за допомогу та підтримку.

відділення: Гінекологія

Марина 04-04-2021 Вера Анатольевна это просто чудо находка, доктор от Бога и человек с большой буквы!!! Аккуратная, внимательная, рассказывает всё и очень доступно. С ней максимально комфортно,вообще забываешь,что она гинеколог)) Просто пример того каким должен быть доктор,в независимости от специализации!

відділення: Гінекологія

Діана 23-02-2021 Щиро дякую лікарю гінекологу, Авдеєвій Вірі Анатоліївні за вирішення проблеми з якою в наш час може зустрітися будь-яка молода пара. Я не могла завагітніти довший час, пробувала різні методи, але все марно. Вирішила разом із чоловіком звернутись про допомогу до лікаря. Нам дуже пощастило, що ми потрапили до надзвичайно хорошого спеціаліста, до Віри Анатоліївни. Ми пройшли повну діагностику у лікаря починаючи із УЗД та закінчуючи визначенням прохідності маткових труб,(дівчатка не бійтеся процедура не страшна, Віра Анатоліївна професіонал своєї справи). Бажаний результат настав, ми задоволені. Рекомендуємо

відділення: Гінекологія

Ksu 17-03-2018 Всё на высшем уровне, начиная с самого входа в клинику, а благодаря Авдеевой В.А. я перестала бояться гинекологов и теперь точно буду ходить раз в пол года)Замечательный врач!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Елена Игоревна, г. Кривой Рог

  відділення: Гінекологія

 • Валентина Николаевна, г. Киев

  відділення: Гінекологія

 • Кристина

  відділення: Гінекологія

 • Елена Игоревна, г. Кривой Рог

  відділення: Гінекологія

 • Валентина Николаевна, г. Киев

  відділення: Гінекологія

 • Кристина

  відділення: Гінекологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом