Терапія

Терапія Оксфорд МедікалТерапевт - це фахівець, з якого й починається будь-яке комплексне обстеження організму. Саме цей лікар призначить вам аналізи і надасть рекомендації з приводу подальшого лікування. Наш медичний центр «Оксфорд Медікал» у Кривому Розі пропонує своїм пацієнтам новий рівень терапії.

ЧИМ ЗАЙМАЄТЬСЯ ТЕРАПЕВТ?

Для всіх нас дуже важливо, щоб близькі прекрасно себе почували, і здоров'я їх не підводило. Ми піклуємося не тільки про своє власне здоров'я, а й про самопочуття рідних. Щоб лікування було максимально ефективним необхідно визначитися на одному лікарю для всієї родини. Кваліфікована медична допомога фахівця - це запорука довголіття та міцного здоров'я сімейства!

ПЕРЕВАГИ ТЕРАПЕВТА В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ КРИВИЙ РІГ»:

  • Спостерігаючи за всією сім'єю, ви можете, не турбуватися про здоров'я своїх близьких.
  • Економія часу - вам не потрібно думати до якого лікаря звернутися при даних симптомах. Завдання терапевта - направити вас до фахівця.
  • Цей лікар вивчить особливості організму всіх членів сім'ї.
  • Спостереження за хронічними хворобами.

Діагностика організму - це перший крок до будь-якого захворювання. Завдяки діагностиці терапевт може виявити хворобу, а також вжити необхідних заходів щодо поліпшення стану організму. На прийомі терапевта ви обговорюєте всі хвилюючі проблеми вашого здоров'я, уточнюєте симптоматику, а далі лікар визначає, що необхідно зробити. Для додаткового обстеження вам можуть призначити комплекс аналізів, щоб уточнити причини захворювання. Адже при правильному лікуванні захворювання необхідно боротися саме з причинами його виникнення. При постановці діагнозу терапевт запропонує вам найефективніші методи лікування.

Ми працюємо, щоб Ви були здорові!

Запис за телефоном: (067) 560-01-02 або заповніть форму на сайті!

( Рейтинг: 4.97, голосів: 37 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиТерапевт-інфекціоніст: Дубова Неля Зіновіївна
Дубова Неля Зіновіївна Терапевт-інфекціоніст
Терапевт-інфекціоніст: Дубова Неля Зіновіївна
Дубова Неля ЗіновіївнаТерапевт-інфекціоніст

Пр. Гагаріна 4-Б;

інформація про лікаря

2004р. - закінчила ТДМА ім. І. Я. Горбачевського, факультет "Лікувальна справа"

2005р. - закінчила ЛНМУ ім .Д. Галицького, спеціальність "Інфекційні хвороби"

2014р. - закінчила ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського, спеціальність "Загальна практика - сімейна медицина"; пройшла навчальний цикл "Сучасні підходи до лікування хронічного больового синдрому" в навчально-методичному центрі Івано-франківського обласного клінічного центру паліативної допомоги.

2018р. - присвоєна вища категорія зі спеціальності "Інфекційні хвороби" МОУ УВМА. Працювала лікерем в аюрведичній клініці "Calendula" м.Шіофок Угорщина

2019р. – лікар-інфекціоніст в «Оксфорд Медікал», присвоєна перша категорія зі спеціальності "Загальна практика -сімейна медицина" МОУ УВМА. Тренінг по забору матеріалу на ДНК VERITAS LABORATORIES. Інформаційний курс" Азбука дерматоскопії" у центрі дерматології і косметології проф. Святенко Т.В.

2021р.- ТУ "Сучасні вимоги до терапії хронічних вірусних гепатитів В і С"  ФПМО у Сумському державному університеті. Тренінг "Впровадження новітніх технологій діагностики та лікування поширених захворювань в практиці педіатра і сімейногого лікаря". фахова школа "Дні нутриціології та дієтології у Львові", фахова очно-дистанційна школа "Школа гепатології", телеміст"Медикаментозна реабілітація пацієнтів з Long COVID".

2022р. - міжнародний семінар "Дні нутриціології та дієтології у Львові". Отримала децизію міністра та працювала лікарем "Nowy Spital", м.Олькуш,Польща.

Досвід роботи в НПО БО "Фонд Клінтона","100%Життя",Caritas-Spes Ukraine"

2023р. – ТУ "Амбулаторно-поліклінічна допомога інфекційним хворим" ФПМО у Сумському державному університеті. Фахова школа "Печінкова недостатність". ТНК" Жіноче та чоловіче здоров'я після 40років. Усунення ТОП-ризиків". Дистанційний курс "Організація надання послуг з консультування та тестування на ВІЛ за допомогою швидких тестів», навчання зі спалаху кору. Національна науково-практична конференція "Застосування дієтичних добавок: кому? коли? та з якою метою?

2024р. – курс "Невідкладні стани в клініці інфекційних хвороб", навчання в ЗУНУ м.Тернопіль, спеціальність «Менеджмент закладів охорони здоров’я».

 

показати повний текст
Кардіолог, терапевт: Новіков Андрій Юрійович
Новіков Андрій Юрійович Кардіолог, терапевт
Кардіолог, терапевт: Новіков Андрій Юрійович
Новіков Андрій ЮрійовичКардіолог, терапевт

Пр. Гагаріна 4-Б;

інформація про лікаря

1985 р. – закінчив Кримський медичний інститут за спеціальністю лікувальна справа.

З 1985 р. – працював завідуючим в терапевтичному відділенні;

2006-2022 рр. – сімейний лікар, має першу кваліфікаційну категорію. 

показати повний текст
послуги Відділення ТерапіяЦіна
Первинний прийом 500.00 грн
Повторний прийом 500.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в медичному центрі. Актуальні ціни ви можете дізнатися по телефону

відгуки
Марта 03-08-2021 Благодарю

відділення: Терапія

Діана Гапонова 17-02-2020 Хочу записаться на приём 19.02.2020 или на 20.02.2020

відділення: Терапія

Алина 09-01-2020 Перед приёмом к Владимиру Ивановичу очень волновалась, так как я молодая девушка и такие деликатные проблемы очень неловко решать.Врач оказался очень приятный, толерантный.Я наблюдалась у него около года и все это время Владимир Иванович был супер внимательным.Решили проблему буквально за полчасика и жить действительно стало легче. Я осталась довольна.Таких врачей нужно поискать.

відділення: Терапія

Евгения 13-02-2015 Огромное спасибо доктору Наталье Викторовне! благодаря её стараниям мне удалось избежать проколов и вылечить гайморит при помощи таблеток, уколов и "кукушки"! Спасибо Вам большое, доктор! Дай вам Бог здоровья и сил!

відділення: Терапія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом