|
УЗД органів черевної порожнини - 400 грн
|
УЗД щитоподібної залози - 350 грн
|
УЗД серця - 500 грн
|
УЗД суглобів - 450 грн
|
УЗД судин ніг (артерії та вени) - 700 грн
|
ЗАПИСАТИСЬ НА УЗД
УЗ-діагностика – це простий та безпечний спосіб оцінити стан здоров'я людини. Для пацієнта вона безболісна, зручна та доступна, а лікар отримує цінну інформацію, яку складно отримати іншим шляхом.
УЗД не тільки дозволяє виявити причини хвороб та визначити ступінь їхньої тяжкості, але й оцінити ефективність лікування. Наприклад, якщо пацієнту лікують хвороби щитовидної залози, то УЗД необхідне контролю результативності терапії.
На відміну від рентгену або КТ, УЗД не використовує іонізуюче випромінювання, що робить його безпечним для пацієнтів різного віку.
ВИДИ УЗД В ОКСФОРД МЕДІКАЛ
В "Оксфорд Медікал Кривий Ріг" використовують новий апарат Siemens і роблять такі види УЗД:
- органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, жовчовивідні шляхи);
- щитоподібної залози;
- нирок, надниркових залоз, сечового міхура;
- молочних залоз;
- простати (передміхурової залози), органів мошонки;
- серця (ехокардіографія);
- судин рук та ніг (доплерографія);
- судин голови та шиї (доплерографія);
- нейросонографія – УЗД головного мозку дітям до 1 року;
- суглобів, зв'язок та м'яких тканин.

УЗД черевної порожнини призначають при підозрах порушення роботи підшлункової залози, печінки, шлунку. Допомагає для діагностики кіст, поліпів, гепатитів, запальних процесів (панкреатитів), внутрішніх кровотечах. Це УЗД можна робити для профілактики або за призначенням сімейного лікаря, гастроентеролога.
УЗД серця призначають як додаткове обстеження при захворюваннях серцево-судинної системи для виявлення бляшок, тромбів. УЗД серця допомагає відстежити роботу серця в реальному часі, оцінити стан клапанів, кровоток. Спрямовує на обстеження кардіолог чи терапевт, або з метою профілактики після 40 років.
УЗД щитоподіної залози відповідає за правильний синтез гормонів і будь-які збої в роботі цього органу впливають на весь організм.
УЗД нирок, надниркових залоз, сечового міхура допомагає виявити причини болю у пацієнта, а також для контролю каменів у цих органах.
УЗД молочних залоз – це метод профілактики щодо раку грудей. Безболісне та безпечне обстеження грудей, призначає гінеколог або мамолог.
УЗД передміхурової залози (простати), органів мошонки призначає лікар-уролог за скаргами пацієнта: біль у ділянці промежини, збільшення органу при пальпації, підозра на пухлини.
УЗД судин допомагає виявити патології: тромби, бляшки, просвіти чи патологічні розширення просвітів артерій. Під час обстеження вен УЗД допомагає виявити тромбози, варикозну хворобу, запалення. Ці види УЗД призначають вузькі фахівці: флеболог, судинний хірург, кардіолог.
УЗД головного мозку (нейросонографія) робимо дітям для виявлення патологій у перший рік життя, поки не закрилося тім'ячко. Це УЗД дозволяє безпечно і швидко виключити патології у розвитку дитини, призначає педіатр або невролог.
ПІДГОТОВКА ДО УЗД
Для більшості видів УЗД підготовка не потрібна – це одна з переваг обстеження. Не потрібна спеціальна підготовка для УЗД: органів мошонки, щитоподібної залози, суглобів, нейросонографії, судин, нирок та надниркових залоз.
Готуватися потрібно до наступних УЗД:
- УЗД органів черевної порожнини необхідно проходити натще серце (нічого не їсти) або є варіант не їсти за 4 години до обстеження;
- для УЗД передміхурової залози та сечового міхура необхідно випити 1,5 – 2 літри негазованої води та утриматися від сечовипускання перед обстеженням;
- УЗД гінекологічне та молочних залоз рекомендовано робити у певний день циклу (якщо хочете зробити відразу 2 види УЗД, записуйтесь на період з 5 по 10 день вашого циклу).
Якщо у вас є захворювання, при яких ви не можете підготуватись, краще при записі на УЗД уточнити у оператора, як бути саме у вашому випадку.
ЯК ПРОХОДИТЬ УЗД
УЗД пацієнту роблять, лежачи на кушетці, виняток це УЗД вен і артерій ніг роблять стоячи. На обстеження можете взяти попередні протоколи УЗД, все інше ми використовуємо одноразове (бахіли на ніжки та медичні пелюшки стелимо на кушетку).
Під час діагностики лікар наносить на обстежувану ділянку гель і датчиком проводить діагностику, щоб розглянути органи та кровоток. Після цього лікар заповнює протокол ультразвукової діагностики, де вказує розміри та розташування органів, дає рекомендації (консультація вузьких фахівців, наявність новоутворень або виявлених змін).
Лікар по УЗД не ставить пацієнтам остаточний діагноз, він проводить лише діагностику. Далі вже з протоколом УЗД вам необхідно звертатися за консультацією та лікуванням до профільного фахівця.
Запис на УЗД за телефоном (067) 560-01-02 або заповніть форму на сайті, ми вам передзвонимо.
ЧАСТІ ПИТАННЯ ПАЦІЄНТІВ ПО УЗД
УЗД МОЖЕ ПОКАЗАТИ ПУХЛИНИ БУДЬ-ЯКОГО РОЗМІРУ?
Сучасні апарати допомагають лікареві помітити новоутворення від 1-2 мм, варто враховувати ще й щільність, з чого складається новоутворення.
ЯК ЧАСТО МОЖНА РОБИТИ УЗД?
Немає жодних обмежень, тому що ультразвукова діагностика не несе жодного променевого навантаження на організм. УЗД роблять для профілактики виявлення захворювань, які можуть протікати безсимптомно та за призначенням лікаря.
ЧИ МОЖНА ЗРОБИТИ УЗД БЕЗ Е-НАПРАВЛЕННЯ (ЕЛЕКТРОННОГО НАПАВЛЕННЯ ВІД СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ)?
Так можна. Ми є приватним медичним центром і нам не потрібні напарвлення. Достатньо просто записатися на конкретне УЗД та пройти його.
ЧИ МОЖНА РОБИТИ УЗД І МАМОГРАФІЮ В ОДИН ДЕНЬ?
Так, ці види діагностик не впливають на результати один одного. Тому прохдити можна в один день.