Лікування інфекційних захворювань в Кривому Розі

Лікування інфекційних захворювань, сечостатевої системи, на перший погляд досить просте. Однак ефективне лікування можливе тільки в тому випадку, коли захворювання виявлені вчасно. Саме тому лікарі настійно рекомендують при виявленні у себе хоча б двох із симптомів негайно звернутися до лікаря.

ОСОБЛИВОСТІ ДАНИХ ІНФЕКЦІЙ

Інфекційні захворювання сечостатевої системи-це інфекції, які передаються під час статевого контакту. Найчастіше симптоми їх наявності - це поява будь-яких запальних процесів на геніталіях. Ще одна відмінна риса ряду даних інфекцій - це те, що у багатьох з них схожі симптоми захворювання, і для правильного призначення лікування лікареві необхідно точно визначити, який саме вид інфекції у пацієнта.

Лікування інфекційних захворювань в Оксфорд Медікал Кривий РігЧасто у одного пацієнта трапляється виявити не одну, а відразу кілька інфекцій даного роду, адже при одному статевому акті є можливість заразитися відразу від 25 збудників.

Гінеколога рекомендується відвідати у випадках:

 • виявлення захворювання у вашого партнера;

 • виникнення специфічних виділень з піхви;

 • більш частого сечовипускання, больових відчуттів і свербіння;

 • виникнення болю внизу живота, що мають тянячий характер;

 • набряку статевих органів;

 • нез'ясованого підвищення температури тіла.

Якщо ви виявили у себе хоча б один з вищенаведених симптомів, то рекомендується не відкладати прийом гінеколога. Варто зазначити, що основна небезпека інфекцій - це їх можливий абсолютно безсимптомний перебіг.

З цієї причини жінкам рекомендується два рази на рік проходити плановий огляд. Адже вчасно не вилікувані інфекції переходять у хронічну форму, яка загрожує багатьма ускладненнями: від захворювань сечостатевої системи і дискомфорту при веденні статевого життя до більш серйозних діагнозів.

ЧОМУ ВАМ ВАРТО ДОВІРИТИ СВОЄ ЗДОРОВ'Я "ОКСФОРД МЕДІКАЛ"

У нашому медичному центрі ви можете відчути себе комфортно. Наші лікарі мають великий досвід роботи, високу кваліфікацію і володіють можливістю точної і детальної діагностики для виявлення всіх можливих видів збудника інфекції. Ви маєте можливість за один прийом здати всі необхідні аналізи в медцентрі "Оксфорд Медікал Кривий Ріг". Наші методи діагностики - ПЛР, ІФА, бактеріологія. Довірте своє жіноче здоров'я надійним фахівцям.

Крім лікування інфекційних захворювань, в нашому медцентрі також лікують ерозію шийки матки, вірус папіломи людини, молочницю і інші проблеми гінекології.

Відвідати наш медичний центр ви можете у зручний для вас час, записавшись по телефону (067) 560-01-02 або ж заповнивши спеціальну форму на сайті.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-гінеколог: Таран Ірина Савеліївна
Лікар-гінеколог: Таран Ірина Савеліївна
Таран Ірина СавеліївнаЛікар-гінеколог

вул Ухтомського 5А;

інформація про лікаря

1985 - закінчила Кримську медичну академію, факультет "Лікувальна справа"

1985 - 1986 - інтернатура по фаху лікаря-гінеколога на базі Херсонської лікарні.

1986-2006 - гінеколог в міський лікарні №7 м. Кривий Ріг.

2006-2019 - Лікарі за кордом по лінії Червого Хреста.

2020 - стажування на базі Дніпропетровської медичної академії по спеціальності: Акушерство та Гінекологія".

2020-2023 - працювала за фахом в медичному центрі.

2023 - гінеколог "Оксфорд Медікал" у місті Кривий Ріг.

показати повний текст

відгуки
Охременко Дарья 07-04-2023 Доброго дня.Була на візиті у лікаря,хочу сказати що дуже вдячна Надії Іванівні,за ставлення до пацієнта,щира,доброзичлива,позитивна та приємна людина. Більше б таких лікарів. Це лікар до якої хочеться звернутися за допомогою. Дуже велике дякую!

відділення: Гінекологія

Тетяна 13-02-2023 Чудовий лікар. Вдячна за допомогу та підтримку.

відділення: Гінекологія

Марина 04-04-2021 Вера Анатольевна это просто чудо находка, доктор от Бога и человек с большой буквы!!! Аккуратная, внимательная, рассказывает всё и очень доступно. С ней максимально комфортно,вообще забываешь,что она гинеколог)) Просто пример того каким должен быть доктор,в независимости от специализации!

відділення: Гінекологія

Діана 23-02-2021 Щиро дякую лікарю гінекологу, Авдеєвій Вірі Анатоліївні за вирішення проблеми з якою в наш час може зустрітися будь-яка молода пара. Я не могла завагітніти довший час, пробувала різні методи, але все марно. Вирішила разом із чоловіком звернутись про допомогу до лікаря. Нам дуже пощастило, що ми потрапили до надзвичайно хорошого спеціаліста, до Віри Анатоліївни. Ми пройшли повну діагностику у лікаря починаючи із УЗД та закінчуючи визначенням прохідності маткових труб,(дівчатка не бійтеся процедура не страшна, Віра Анатоліївна професіонал своєї справи). Бажаний результат настав, ми задоволені. Рекомендуємо

відділення: Гінекологія

Ksu 17-03-2018 Всё на высшем уровне, начиная с самого входа в клинику, а благодаря Авдеевой В.А. я перестала бояться гинекологов и теперь точно буду ходить раз в пол года)Замечательный врач!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Елена Игоревна, г. Кривой Рог

  відділення: Гінекологія

 • Валентина Николаевна, г. Киев

  відділення: Гінекологія

 • Кристина

  відділення: Гінекологія

 • Елена Игоревна, г. Кривой Рог

  відділення: Гінекологія

 • Валентина Николаевна, г. Киев

  відділення: Гінекологія

 • Кристина

  відділення: Гінекологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом