Лазерна епіляція Candela в Кривому Розі

Єдиний в місті олександритовий лазер CANDELA.

 • мінімальні больові відчуття завдяки системі охолодження;
 • без опіків та кірок на шкірі;
 • позбавить від врослого волосся.
Верхня губа
300 грн
Пахви500 грн
Бікіні650 грн

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Сучасний метод видалення небажаного волосся для жінок та чоловіків.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА ЕПІЛЯЦІЇ?

Процедура епіляції триває від 5 до 60 хвилин. Пацієнт лягає на кушетку, одягає спеціальні окуляри, які захищають очі від блимання під час роботи апарату. Епіляцію проводять без використання гелів

Тривалість процедури залежить від кількості зон.

Після лазерної епіляції рекомендовано відмовитись на 2 тижні від засмаги та солярію, декілька днів не користуватись спиртовими спреями чи тоніками в зоні епіляції і не відвідувати сауну.

Вже після першої процедури волосся росте в меншій кількості. Лазер впливає на волоски, що в активній фазі росту. Помітний та тривалий результат епіляції буде лише після пройденого курсу від 5 процедур з інтервалами 4-6 тижнів.ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ 

Рекомендації щодо підготовки до епіляції олександритовим лазером:

 1. Курс процедур завжди розпочинаємо з консультації у косметолога. Пацієнтові розповідають деталі: вартість процедур, інтервали між сеансами, тривалість курсу. Також косметолог визначає фототип шкіри, чи нема гормональних порушень в організмі і за потреби рекомендує звернутись до гінеколога-ендокринолога.
 2. Обмежуємо солярій та засмагу на сонці перед процедурою за тиждень.
 3. ВАЖЛИВО! За 1 день до процедури збрийте волосся в місці епіляції. Не використовуйте епілятори чи шугарінг, а тільки бритву.
 4. Якщо приймаєте гормональні препарати чи інші специфічні ліки, маєте проблеми зі здоров’ям чи хронічні захворювання, будь ласка, попередьте косметолога.


ПРО ОЛЕКСАНДРИТОВИЙ ЛАЗЕР

Олександритовий лазер фірми CANDELA – це топ серед процедур лазерної епіляції, має ідеальну довжину хвилі 755 нм. Наприклад, для порівняння довжина хвилі діодного лазеру – 810 нм. Чим більше довжина хвилі, тим менше її поглинає меланін (пігмент в наших волосках). Навіть, коли максимально зменшити імпульс діодного лазеру, все рівно більша частина енергії йде на прогрів шкіри, ніж на вплив волосяного фолікулу.

Що це означає для пацієнта? Потужність діодного лазеру настільки мала, що її не хватає на руйнування волосся одразу. Тому пацієнт прийшов  і пішов з волоссям, а результат буде помітним  через 1-2 тижні. Коли ми говоримо про олександритовий лазер, то волоски згорають миттєво, шкіра майже на нагрівається через короткі імпульси та систему охолодження. Саме тому «Оксфорд Медікал» для своїх пацієнтів обрав топовий апарат CANDELA.

ЧАСТІ ПИТАННЯ ПАЦІЄНТІВ 

СКІЛЬКИ ПРОЦЕДУР ЕПІЛЯЦІЇ ПОТРІБНО ПРОЙТИ?

В середньому пацієнтові необхідно від 5 до 8 сеансів для отримання тривалого і помітного результату. Далі приблизно 1 раз на рік проходити контрольну процедуру. Результат залежить від фототипу шкіри та гормонального фону.

ЯК ЧАСТО ПОТРІБНО РОБИТИ ЛАЗЕРНУ ЕПІЛЯЦІЮ?

Якщо ви розпочали курс епіляції олександритовим лазером, то між сеансами потрібен інтервал 4-6 тижнів. В активній фазі росту у людини знаходиться приблизно від 15-40% волосся, тому лазер спочатку впливає на них. Наступна процедура проходить через 4-6 тижнів, що дозволяє вплинути на інший відсоток волосків в активній стадії росту.

ЯК ВИДАЛЯТИ ВОЛОССЯ МІЖ СЕНСАМИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ?

Наші косметологи рекомендують користуватись бритвою, щоб не було проблем з врослим волоссям від епіляторів чи шугарингу. Нагадаємо, що перед процедурою епіляції важливо саме збрити волосся. 

ПРОТИПОКАЗИ ДО ПРОЦЕДУРИ ЕПІЛЯЦІЇ

Серед основних факторів – це онкологія, пухлини, вагітність, годування груддю, запалення на шкірі діабет, гострі форми герпесу (в зоні епіляції), прийом гормональних препаратів, індивідуальна непереносимість. Для цього ми і робимо консультацію безкоштовною, щоб ви поспілкувались з косметологом по усім питанням процедури.

ЩО НЕ МОЖНА ПІСЛЯ ЕПІЛЯЦІЇ?

Одразу після епіляції на 2 тижні відмовляєтесь від засмаги та солярію. Баню та сауну обмежуєте на перші 2 дні одразу після процедури. Якщо у вас виникають питання завжди можете проконсультуватись у операторів call центру (наш мобільний 067-560-01-02) або у косметолога.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ - ЦЕ ШКІДЛИВО ЧИ НІ?

Епіляція не впливає на розвиток онкологічних процесів шкіри. Родимки рекомендуємо обходити лазером, щоб не змінилась їх форма та колір – це може вплинути на майбутній огляд у дерматолога.

Якщо говорити про репродуктивну функцію організму (особливо жінок), то впливу нема – проникнення променю  лазеру лише на рівні шкіри.

Багато пацієнток питає: «Якщо епіляція не шкідлива, тоді чому її не можна робити вагітним?»  Гормональний фон у таких жінок є особливим і це може призвести до наслідків: поява пігментації  на шкірі, відсутність ефекту від епіляції.

Якщо виникають питання чи ви б хотіли детальніше обговорити свій курс епіляції, запрошуємо на консультацію до косметологів. Записатись можете по телефону: (067) 560-01-02 або заповніть форму на сайті і вас набере оператор call-центру.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 16 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЗавідуюча відділенням Естетичної медицини: Медяник Ксенія Ігорівна
Медяник Ксенія Ігорівна Завідуюча відділенням Естетичної медицини
Завідуюча відділенням Естетичної медицини: Медяник Ксенія Ігорівна
Медяник Ксенія ІгорівнаЗавідуюча відділенням Естетичної медицини

Пр. Гагаріна 4-Б;

інформація про лікаря

2010 р.- Запорізький державний медичний університет. Навчальний Центр «Космо-Трейд»: курси «Апаратна і класична косметологія»; Закінчила курси лікувального та класичного масажу з отриманням ДЕРЖдиплому; Диплом "Forlled", Сертифікат "STYXnaturcosmetic", Danne "NormadeDurville"; Медико-косметологічний центр "Сенсаві" косметолог-естетист м.Київ

2011 року - косметолог «ОксфордМедікал». Сертифікат «Phitogen»

2012 р.- Сертифікат «Sesderma», оглядові семінари фірми MESOLINE, «FloSal-technologies: Revitalization-idun». Диплом «SkinDoctors» Сучасні проблеми - ефективні рішення в косметології.

2013 р.- Сертифікати Навчального Центру «Космо-Трейд» про проходження майстер-класів: Ін'єкційні методики: мезотерапія, біоревіталізація;

сертифікат Institute Hyalual, участь в конференції з міжнародною участю Академії естетичної медицини Аллерган: «Новий погляд на комплексну естетичну корекцію особи і індивідуальний підхід до боротьби з проявом вікових змін».

2014 г. - сертифікат «скронево область и область лоба»

показати повний текст
Косметолог: Богданова Аліса Юріївна

інформація про лікаря

2017 - Криворізький мед. коледж

2018 - Сертифікат "Теоретичний і практичний базовий курс косметології, включаючи апаратні методики. Масаж обличчя".

Оглядові семінари:

Карбоксітерапія. Акне - реконструктор. 3D-ліфтинг. (Medicare. Demax)

Особливості ведення клієнта з куперозом.

Гіперпігментація. Причини. Протокол. Ризик ускладнень.

Серединні і поверхневі хімічні пілінги, сучасні методи лікування в естетичній медицині.

2019 - сертифікат FloSal "Мезотерапія і біоревіталізація в терапії різних естетичних недоліків обличчя і тіла. Базові техніки введення". (Теоретичний та практичний курс).

семінари:

Пілінг SESDERMA-MediDerma: ретинол, Джесснера, ТСА, фенол та ін.

Реакції шкіри очікуваний і не очікувані, ускладнення і методи їх корекції. 

Мікрострумова терапія, особливості методики, протокол проведення мікрострумової процедур.

 2019  - косметолог МЦ "Оксфорд Медікал" у Кривому Розі.

показати повний текст

відгуки
Елена 17-12-2018 Осталась довольна профессиональным обслуживанием в этом мед.центре! Ресепшен всегда быстро реагирует на запросы и очень приветлив. Консультация и лечение на высшем уровне!
Светлана 11-06-2018 Хорошее качество сравнительно с областными центрами,но при этом очень приемлемые цены на косметические услуги ,так же приятная атмосфера и довольно воспитанный и компетентный персонал. Если будете в городе ,рекомендую посетить ...
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Марина Сергеевна

  відділення: Естетична медицина

 • Инна Васильевна

  відділення: Естетична медицина

 • Елена

  відділення: Естетична медицина

 • Марина Сергеевна

  відділення: Естетична медицина

 • Инна Васильевна

  відділення: Естетична медицина

 • Елена

  відділення: Естетична медицина

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом