Оцінка прохідності маткових труб в Кривому Розі

Порушення прохідності маткових труб є однією з причин жіночого безпліддя. До порушення прохідності маткових труб можуть призводити запальні процеси в статевих органах, ендометріоз, ранні оперативні втручання на органах малого таза та інші.

Оцінка прохідності маткових труб в Оксфорд Медікал Кривий РігЕХОСАЛЬПІНГОГРАФІЯ 

Ехосальпінгографія - це найбільш ефективна методика, яка допомагає оцінити прохідність маткових труб у жінок на момент проведення процедури і є одним з етапів обстеження молодихпар.

Під час процедури порожнину матки заповнюють спеціальним розчином (контрастним стерильною речовиною) за допомогою катетера. Процес введення речовини контролюється за допомогою трансвагінального ультразвукового датчика, тобто УЗД. За інтенсивністю проходження рідини через маткові труби і фактом виходу рідини в черевну порожнину лікар оцінює прохідність. Процедура проводиться після попереднього знеболення.

Ехосальпінгографія популярна завдяки тому, що лікар може відразу оцінити прохідність маткових труб жінки на момент проведення процедури,  з візуальної реєстрацією результату.

Для проведення даного дослідження необхідно мати нормальні результати мазків на ступінь чистоти і цитологічного мазка, відсутність інфекцій, що передаються статевим шляхом. Після проведення попереднього консультування призначається день проведення даної процедури.

ПЕРЕВАГИ ЕХОСАЛЬПІНГОГРАФІЇ

Перевагами процедури перед альтернативним методом гістеросальпінгографії (коли реєстрація прохідності труб проводиться за допомогою рентгенівського знімку) є:

 • відсутність впливу іонізуючого випромінювання на статеві органи і як наслідок допустимість настання вагітності в цьому ж менструальному циклі;

 • візуальна оцінка результатів дослідження в реальному часі;

 • мінімальність і короткочасність больових відчуттів;

 • проведення процедури само по собі підвищує ймовірність настання спонтанної вагітності, після того як розчин пройшов через маткові труби, він може їх і прочистити.

Ехосальпінгографічне дослідження Ви можете пройти в МЦ «Оксфорд Медікал-Кривбас». Записатись на процедуру можна за телефоном: (067) 560-01-02!

( Рейтинг: 5.00, голосів: 4 )

відгуки
Охременко Дарья 07-04-2023 Доброго дня.Була на візиті у лікаря,хочу сказати що дуже вдячна Надії Іванівні,за ставлення до пацієнта,щира,доброзичлива,позитивна та приємна людина. Більше б таких лікарів. Це лікар до якої хочеться звернутися за допомогою. Дуже велике дякую!

відділення: Гінекологія

Тетяна 13-02-2023 Чудовий лікар. Вдячна за допомогу та підтримку.

відділення: Гінекологія

Марина 04-04-2021 Вера Анатольевна это просто чудо находка, доктор от Бога и человек с большой буквы!!! Аккуратная, внимательная, рассказывает всё и очень доступно. С ней максимально комфортно,вообще забываешь,что она гинеколог)) Просто пример того каким должен быть доктор,в независимости от специализации!

відділення: Гінекологія

Діана 23-02-2021 Щиро дякую лікарю гінекологу, Авдеєвій Вірі Анатоліївні за вирішення проблеми з якою в наш час може зустрітися будь-яка молода пара. Я не могла завагітніти довший час, пробувала різні методи, але все марно. Вирішила разом із чоловіком звернутись про допомогу до лікаря. Нам дуже пощастило, що ми потрапили до надзвичайно хорошого спеціаліста, до Віри Анатоліївни. Ми пройшли повну діагностику у лікаря починаючи із УЗД та закінчуючи визначенням прохідності маткових труб,(дівчатка не бійтеся процедура не страшна, Віра Анатоліївна професіонал своєї справи). Бажаний результат настав, ми задоволені. Рекомендуємо

відділення: Гінекологія

Ksu 17-03-2018 Всё на высшем уровне, начиная с самого входа в клинику, а благодаря Авдеевой В.А. я перестала бояться гинекологов и теперь точно буду ходить раз в пол года)Замечательный врач!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Елена Игоревна, г. Кривой Рог

  відділення: Гінекологія

 • Валентина Николаевна, г. Киев

  відділення: Гінекологія

 • Кристина

  відділення: Гінекологія

 • Елена Игоревна, г. Кривой Рог

  відділення: Гінекологія

 • Валентина Николаевна, г. Киев

  відділення: Гінекологія

 • Кристина

  відділення: Гінекологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом