ШАНОВНІ ПАЦІЄНТИ! Наші лікарі не приймають з симптомами COVID і температурою! Будьте здорові!

Дерматологія

Складаючи перше враження про людину, не можна не звернути увагу на його зовнішній вигляд. А такий фактор, як здорова шкіра, істотно впливає на образ людини. Проблемна шкіра - це не тільки загроза вашій зовнішній красі, але також і дзвіночок про загальний стан здоров'я організму. 

ДЕРМАТОЛОГІЯ - ВІДДІЛЕННЯ КРАСИ

Відділення дерматології медцентру "Оксфорд Медікал Кривий Ріг" з радістю подбає про красу і здоров'я вашої шкіри. На жаль, більшість, яка страждає шкірними захворюваннями найчастіше покладають надії на самолікування, що в результаті призводить до ще більшого подразнення та поширення хвороби.


Якщо ви виявили у себе на шкірі різного роду висипання, які супроводжуються свербінням, почервонінням, запаленням, то не варто затягувати і чекати, коли хвороба почне прогресувати. Своєчасне звернення до дерматолога вбереже вас від подальших серйозних негативних наслідків дерматологічних захворювань.

Можна сміливо стверджувати, що шкіра - це дзеркало стану здоров'я всього організму в цілому, тому фахівці нашого медичного центру не тільки усувають зовнішні дефекти шкіри, але також і досліджують причини їх виникнення. В разі необхідності, вам буде призначено супутнє лікування у лікарів інших відділень медичного центру.

"Оксфорд Медікал" лікує дані види захворювань:

 • дерматит;
 • себорея;
 • псоріаз;
 • екзема;
 • демодекоз;
 •  рожевий лишай;
 • акне;
 • вульгарні вугри;
 • фотодерматоз та ін. 

ПЕРЕВАГИ ВІДДІЛЕННЯ ДЕРМАТОЛОГІЇ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ" В КРИВОМУ РОЗІ 

Дерматологія для нас - це можливість подарувати пацієнтові радість і задоволення своїм зовнішнім виглядом. Однак ваше зовнішнє здоров'я починається зсередини. Лікар-дерматолог "Оксфорд Медікал" призначить вам необхідну дієту, перевірить причину виникнення висипань і індивідуально призначить лікування.

Методики лікування:

 • медикаментозний;
 • ін'єкційна терапія;
 • процедурна терапія.

Застосування даних методів в сумі дає гарантію повернення чистого і здорового шкірного покриву. Не чекайте, що хтось вирішить ваші проблеми - довірте здоров'я вашої шкіри досвідченим професіоналам! Крім відділення дерматології, в нашому медцентрі працюють досвідчені фахівці відділення проктології та гінекології. Записатися до нас на прийом можна за телефоном (056) 409 3000, або ж заповнивши спеціальну форму на нашому сайті.

( Рейтинг: 4.86, голосів: 42 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-дерматолог вишої категорії : Фролов Сергій Іванович
Фролов Сергій Іванович Лікар-дерматолог вишої категорії
Лікар-дерматолог вишої категорії : Фролов Сергій Іванович
Фролов Сергій ІвановичЛікар-дерматолог вишої категорії

Пр. Гагаріна 4-Б;

інформація про лікаря

1990 р. - закінчив Саратовський медичний інститут. спеціалізація  Рига, Латвія.

2004 р. - спеціалізація з дерматології м.Київ, Українська військово-медична академія.

2011 р. - тематичне удосконалення по дерматології м.Київ, Українська військово-медична академія.

2012 р.  - присвоєна перша категорія за фахом - дерматологія м.Київ, Українська військово-медична академія.

2014 р. - тематичне удосконалення «Дерматоскопія». Тематичне удосконалення «Актуальні питання дитячої та підліткової дерматології» Донецький національний медичний університет ім. Горького.

2015 р. - тематичне удосконалення «Атопічний дерматит: Сучасна концепція лікування. Раціональний вибір терапії сучасного дерматолога »м.Київ, Українська асоціація лікарів дерматологів та косметологів. Лікар-дерматолог МЦ «Оксфорд Медікал-Кривбас».

2017 р. - присвоєно вищу категорію.


показати повний текст
Сімейний лікар: Дубова Неля Зіновіївна
Сімейний лікар: Дубова Неля Зіновіївна
Дубова Неля ЗіновіївнаСімейний лікар

Пр. Гагаріна 4-Б;

інформація про лікаря

2004 - закінчила Тернопільську медичну академію ім. І Я. Горбачевського, факультет «Лікувальна справа».

2005 - закінчила інтернатуру - Львівський державний медичний університет.

2015 - отримала спеціальність «Сімейний лікар».

2018 - на базі Київської військово-медичної академії отримала вищу категорію за спеціальністю.

2006-2009 - лікар-інфекціоніст в Тернопільській міській лікарні №3.

2013-2015 - лікар-інфекціоніст кабінет «Довіри» в Кріворізькому ГКД.

2015-2016  - сімейний лікар в Кріворізькому ЦПМСП №4.

2018 - лікар в Аювердіческій клініці «Календула», Угорщина.

2019 - лікар - інфекціоніст (вища категорія), сімейний терапевт (перша категорія) в МЦ «Оксфорд Медікад - Кривий Ріг».

показати повний текст
Лікар-дерматолог: Мірошниченко Анастасія Володимирівна

інформація про лікаря

2017 -  закінчила Запорізький державний медичний університет (ЗДМУ), лікувальний факультет.

2017 - 2019  Інтернатура за фахом «Дерматологія» м Дніпро (ДДМА).

2019  - робота в КП «Криворізький ГКД», спеціалізація з дитячої дерматології м. Харків (ХМАПО); пройшла повний курс за програмою «Трихологія» (Центр розвитку салонного бізнесу, школа косметології і естетичної медицини «Партнер Плюс» м.Київ).

показати повний текст
послуги Відділення ДерматологіяЦіна
Первинний прийом 350.00 грн
Повторний прийом 250.00 грн
Дерматоскопія (цифрова) 300.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в медичному центрі. Актуальні ціни ви можете дізнатися по телефону (056) 409 30 00

відгуки
Елена 03-11-2020 Одна из лучших клиник в городе.Цены по городу самые низкие.Была на приеме у дерматолога.Очень внимательный и грамотный доктор.Прием строго по времени.Спасибо доктору Фролову С.И. Рекомендую именно эту клинику.Всем здоровья и успехов!

відділення: Дерматологія

Юлия 09-07-2019 Были с ребёнком на приёме у дерматолога Фролова Сергея Ивановича. Вылечили ребёнку дерматит за неделю. Очень приятное отношение, доктор оставил свой номер, что бы по окончанию лечения набрать и рассказать как у нас обстоят дела. Спасибо огромное Сергей Иванович, лялька здорова.

відділення: Дерматологія

Татьяна 30-08-2015 Хочу выразить огромную благодарность прекрасному врачу и человеку - Фролову Сергею Ивановичу. Мы обращаемся к нему, когда появляются проблемы со здоровьем. Он вылечил всю нашу семью. У нас с мужем были проблемы с кожей, а у ребенка (3 года), к сожалению, был атопический дерматит. Хочу сказать, что благодаря Сергею Ивановичу, мы многое узнали не только о лекарствах, но и о диетах, которым просто необходимо следовать в условиях современной окружающей среды. Огромное спасибо, и если у нас возникнут еще проблемы, то мы 100% обратимся только к Сергею Ивановичу, потому что мне очень с ним комфортно, и я чувствую надежность и спокойствие с этим замечательным доктором. Всем советую!

відділення: Дерматологія

Анастасия 16-12-2014 Хочу выразить благодарность, врачу, Золину Алексею Александровичу! Этот человек поражает не только своим профессиональным мастерством, но и индивидуальным, душевным подходом к пациенту. Умный, интеллигентный, приветливый, тактичный...Было очень приятно слушать и находиться на лечении у доктора Золина. Алексей Александрович - это врач с большой буквы. Спасибо ему и вашей клинике!

відділення: Дерматологія

Роза 15-07-2014 Мне было не комфортно идти в клинику с проблемой на коже, но скажу так: "в кабинете у Алексея Александровича, эта неловкость куда-то подевалась." Врач очень аккуратно подходит к вопросу проблемы, хорошо советует. и Теперь моя кожа здорова. Спасибо большое!

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом