Проктологія в Кривому Розі

ПроктологіяВиникнення проктологічних проблем на сьогоднішній день не рідкість, і знайти спосіб ефективного їх вирішення - одна з актуальних і важливих проблем. Саме з цими проблемами вам допоможуть впоратися висококваліфіковані спеціалісти нашого медичного центру.

ОСНОВНІ ПРОКТОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ

У вирішенні будь-якої проблеми, а особливо що стосується здоров'я, дуже важливо вчасно вжити необхідних заходів. Найчастіше пацієнти звертаються до лікаря саме в той момент, коли стадія захворювання далеко пішла від початкової. І проктологія в цьому питанні - не виняток.

Послуги у відділенні проктології "Оксфорд Медікал Кривий Ріг" включають:

 • лікування геморою - визначення стадії хвороби, огляд лікаря і призначення необхідного лікування пацієнту;
 • свербіж заднього проходу - діагностика причини виникнення свербежу;
 • діагностика раку прямої кишки - пальпація, відеоректоскопія і біопсія, що дозволяє точно виявити присутність раку на ранніх стадіях;
 • інфрачервона коагуляція - вплив на гемороідальнийі вузол інфрачервоним випромінюванням, в результаті чого лікується геморой;
 • лігування латексними кільцями - ефективна методика лікування геморою. 

Один з напрямків спеціалізації відділення - процедури радіохвильового впливу:

 • лікування анальних тріщин - новітня радіохвильова технологія лікування за допомогою апарату «Сургитрон», більш безпечна і безболісна, ніж операційне втручання;
 • радіохвильова хірургія - лікування проктологічних хвороб шляхом впливу радіохвиль, в нашому медичному центрі здійснюється за допомогою апарату «Сургитрон».

Для точної діагностики вашої проблеми необхідно пройти первинний огляд у проктолога. Від даного огляду буде залежати, яке саме лікування вам призначать. Первинний огляд в нашому медичному центрі включає в себе консультацію, пальпацію, відеоректоскопія і призначення лікування. Крім проктології, наш центр також надає кваліфіковану медичну допомогу по гінекології, дерматології і т.д.

ПЕРЕВАГИ ВІДВІДУВАННЯ ПРОКТОЛОГА В НАШОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ

У нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи, яким не страшно довірити своє здоров'я, що доводять позитивні відгуки вже поправити своє здоров'я клієнтів. Подбайте про себе, адже здоров'я - найдорогоцінніший подарунок на світі. Записатися на прийом до нашого відділення можна за телефоном (056) 409 3000, або ж заповнивши форму на сайті.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиАкції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

Текстові відгуки

26-06-2019 Добрый вечер! Сейчас прохожу лечение у врача Петренко Владимира Ивановича очень довольна и благодарна ему, хороший специалист в своей области. Всё объяснил понятно и вежливо предложил три варианта лечения, решила лечится у него и не жалею, всем советую хороший врач!

відділення: Проктологія

20-06-2019 Сегодня была на приёме у врача-проктолога Петренко Владимира Ивановича и осталась в приятном удивлении. Очень приятный врач, собеседник и просто друг, который лишнего не посоветует. Исключительный человек)) спасибо ему большое!

відділення: Проктологія

15-06-2019 Хочу поблагодарить Петренко В.И. - он доктор профессионал, помог мне в телефонном режиме на начальной стадии - т.к. как я проживаю в другом городе. И уже при первой встрече он все сделал безболезнено (чего я очень боялась) . Он очень внимательный и толерантный человек. Все страхи и стыд ушли на второй план. Спасибо, Вам огромное, Владимир Иванович! Всем рекомендую!!!!!!!

відділення: Проктологія

08-06-2019 Благодарю Петренко Владимира Ивановича за проведенную консультацию. Врач очень квалифицированный, внимательный, вежливый. Большое спасибо.

відділення: Проктологія

29-05-2019 Благодарю врача проктолога Петренко Владимира Ивановича и работников медицинского центра Оксфорд Медикал Кривбасс за внимательное отношение к пациенту и проведенное лечение: "ЛЛК+ИКК" с последующим назначением медикаментозной терапии. Результат лечения положительный. Всем здоровья! Не хворать!

відділення: Проктологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом