Проктологія в Кривому Розі

ПроктологіяВиникнення проктологічних проблем на сьогоднішній день не рідкість, і знайти спосіб ефективного їх вирішення - одна з актуальних і важливих проблем. Саме з цими проблемами вам допоможуть впоратися висококваліфіковані спеціалісти нашого медичного центру.

ОСНОВНІ ПРОКТОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ

У вирішенні будь-якої проблеми, а особливо що стосується здоров'я, дуже важливо вчасно вжити необхідних заходів. Найчастіше пацієнти звертаються до лікаря саме в той момент, коли стадія захворювання далеко пішла від початкової. І проктологія в цьому питанні - не виняток.

Послуги у відділенні проктології "Оксфорд Медікал Кривий Ріг" включають:

 • лікування геморою - визначення стадії хвороби, огляд лікаря і призначення необхідного лікування пацієнту;
 • свербіж заднього проходу - діагностика причини виникнення свербежу;
 • діагностика раку прямої кишки - пальпація, відеоректоскопія і біопсія, що дозволяє точно виявити присутність раку на ранніх стадіях;
 • інфрачервона коагуляція - вплив на гемороідальнийі вузол інфрачервоним випромінюванням, в результаті чого лікується геморой;
 • лігування латексними кільцями - ефективна методика лікування геморою. 

Один з напрямків спеціалізації відділення - процедури радіохвильового впливу:

 • лікування анальних тріщин - новітня радіохвильова технологія лікування за допомогою апарату «Сургитрон», більш безпечна і безболісна, ніж операційне втручання;
 • радіохвильова хірургія - лікування проктологічних хвороб шляхом впливу радіохвиль, в нашому медичному центрі здійснюється за допомогою апарату «Сургитрон».

Для точної діагностики вашої проблеми необхідно пройти первинний огляд у проктолога. Від даного огляду буде залежати, яке саме лікування вам призначать. Первинний огляд в нашому медичному центрі включає в себе консультацію, пальпацію, відеоректоскопія і призначення лікування. Крім проктології, наш центр також надає кваліфіковану медичну допомогу по гінекології, дерматології і т.д.

ПЕРЕВАГИ ВІДВІДУВАННЯ ПРОКТОЛОГА В НАШОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ

У нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи, яким не страшно довірити своє здоров'я, що доводять позитивні відгуки вже поправити своє здоров'я клієнтів. Подбайте про себе, адже здоров'я - найдорогоцінніший подарунок на світі. Записатися на прийом до нашого відділення можна за телефоном (056) 409 3000, або ж заповнивши форму на сайті.

актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

Текстові відгуки

17-04-2019 Лечился у доктора Чижова, очень доволен вниманием,заботой и главное результатом.Спасибо Вам, Юрий Ильич за Вашу работу и низкий поклон. Радостно осознавать,что в нашей стране еще есть такие врачи.

відділення: Проктологія

28-03-2019 Благодарю Петренко Владимир Ивановича, высококвалифицированный и опытный врач специалист, осмотр проходит безболезненно, назначил мне латексное легирование геморроидальных узлов сейчас прохожу курс лечения. Спасибо

відділення: Проктологія

13-02-2019 Мои наилучшие пожелания доктору Петренко Владимиру Ивановичу-профессионал и мастер своего дела.Очень внимательный врач с чувством юмора)))Рекомендуюотделение: Проктология

відділення: Проктологія

28-01-2019 Хочу поблагодарить Петренко В.И. за профессионализм, внимательность и хорошее отношение к пациенту. Долго не решалась обратиться к врачу, было страшно, стыдно и т.д., но после первого визита все страхи отпали. Теперь успешно лечусь, чему очень рада. Также благодарю весь персонал за приветливость и внимательное отношение. Спасибо (smiley)

відділення: Проктологія

24-01-2019 Долго не решался пойти со своей деликатной проблемой к врачу проктологу.Но попав на приём к Владимиру Ивановичу,был очень приятно удивлён его деликатности и умению помочь пациенту преодолеть психологический барьер.Рекомендую этого доктора,У кого есть проблема не тяните.не теряйте время.После осмотра и консультации у Владимира Ивановича,убедитесь сами.Всем здоровья!

відділення: Проктологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом