ШАНОВНІ ПАЦІЄНТИ! Наші лікарі не приймають з симптомами COVID і температурою! Будьте здорові!

Проктологія в Кривому Розі

ПроктологіяВиникнення проктологічних проблем на сьогоднішній день не рідкість, і знайти спосіб ефективного їх вирішення - одна з актуальних і важливих проблем. Саме з цими проблемами вам допоможуть впоратися висококваліфіковані спеціалісти нашого медичного центру.

ОСНОВНІ ПРОКТОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ

У вирішенні будь-якої проблеми, а особливо що стосується здоров'я, дуже важливо вчасно вжити необхідних заходів. Найчастіше пацієнти звертаються до лікаря саме в той момент, коли стадія захворювання далеко пішла від початкової. І проктологія в цьому питанні - не виняток.

Послуги у відділенні проктології "Оксфорд Медікал Кривий Ріг" включають:

 • лікування геморою - визначення стадії хвороби, огляд лікаря і призначення необхідного лікування пацієнту;
 • свербіж заднього проходу - діагностика причини виникнення свербежу;
 • діагностика раку прямої кишки - пальпація, відеоректоскопія і біопсія, що дозволяє точно виявити присутність раку на ранніх стадіях;
 • інфрачервона коагуляція - вплив на гемороідальнийі вузол інфрачервоним випромінюванням, в результаті чого лікується геморой;
 • лігування латексними кільцями - ефективна методика лікування геморою. 

Один з напрямків спеціалізації відділення - процедури радіохвильового впливу:

 • лікування анальних тріщин - новітня радіохвильова технологія лікування за допомогою апарату «Сургитрон», більш безпечна і безболісна, ніж операційне втручання;
 • радіохвильова хірургія - лікування проктологічних хвороб шляхом впливу радіохвиль, в нашому медичному центрі здійснюється за допомогою апарату «Сургитрон».

Для точної діагностики вашої проблеми необхідно пройти первинний огляд у проктолога. Від даного огляду буде залежати, яке саме лікування вам призначать. Первинний огляд в нашому медичному центрі включає в себе консультацію, пальпацію, відеоректоскопія і призначення лікування. Крім проктології, наш центр також надає кваліфіковану медичну допомогу по гінекології, дерматології і т.д.

ПЕРЕВАГИ ВІДВІДУВАННЯ ПРОКТОЛОГА В НАШОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ

У нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи, яким не страшно довірити своє здоров'я, що доводять позитивні відгуки вже поправити своє здоров'я клієнтів. Подбайте про себе, адже здоров'я - найдорогоцінніший подарунок на світі. Записатися на прийом до нашого відділення можна за телефоном (056) 409 3000, або ж заповнивши форму на сайті.

( Рейтинг: 4.72, голосів: 36 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістивідгуки
Юлия 15-10-2020 Огромная благодарность за лечение Петренко Владимиру Ивановичу. Доктор- золотые руки ! Высококвалифицированная помощь,внимание к пациенту, наблюдение и консультация после операции в любое время суток. С доктором работает замечательная медсестра. Я очень довольна обслуживанием. Большое спасибо! Всем рекомендую обращаться в эту клинику!

відділення: Проктологія

Лидия 13-10-2020 0громное спасибо Владимиру Ивановичу и всему профессиональному коллективу. Всё на очень высоком уровне. Работа мед. персонала на отлично. Рекомендую.

відділення: Проктологія

Екатерина 08-10-2020 Владимир Иванович - компетентный доктор мастер своего дела. Внимательный и тактичный. С деликатной проблемой помогает справиться качественно и в короткие сроки.

відділення: Проктологія

Кучма Нина Александровна 07-10-2020 Огромное спасибо Владимиру Ивановичу. Компетентный врач, внимательно выслушал проблему, уточнил симптомы, объяснил причину, аккуратно провел осмотр, назначил доступное лечение. Понимающий и просто хороший человек.При обращении по телефону довольно хорошо проконсультировал и дал рекомендации. Отличное отношение, я довольна.

відділення: Проктологія

Тетяна 19-09-2020 Дуже вдячна Петренку Володимиру Івановичу за якісне, професійне, компетентне надання допомоги в моєму, як я вже вважала, безнадійному стані, вже після першої процедури латексного лігування прийшло довгоочікуване полегшеня!!! Володимир Іванович уважний, чуйний, старанний лікар! Дякую!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом