Проктологія в Кривому Розі

ПроктологіяВиникнення проктологічних проблем на сьогоднішній день не рідкість, і знайти спосіб ефективного їх вирішення - одна з актуальних і важливих проблем. Саме з цими проблемами вам допоможуть впоратися висококваліфіковані спеціалісти нашого медичного центру.

ОСНОВНІ ПРОКТОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ

У вирішенні будь-якої проблеми, а особливо що стосується здоров'я, дуже важливо вчасно вжити необхідних заходів. Найчастіше пацієнти звертаються до лікаря саме в той момент, коли стадія захворювання далеко пішла від початкової. І проктологія в цьому питанні - не виняток.

Послуги у відділенні проктології "Оксфорд Медікал Кривий Ріг" включають:

 • лікування геморою - визначення стадії хвороби, огляд лікаря і призначення необхідного лікування пацієнту;
 • свербіж заднього проходу - діагностика причини виникнення свербежу;
 • діагностика раку прямої кишки - пальпація, відеоректоскопія і біопсія, що дозволяє точно виявити присутність раку на ранніх стадіях;
 • інфрачервона коагуляція - вплив на гемороідальнийі вузол інфрачервоним випромінюванням, в результаті чого лікується геморой;
 • лігування латексними кільцями - ефективна методика лікування геморою. 

Один з напрямків спеціалізації відділення - процедури радіохвильового впливу:

 • лікування анальних тріщин - новітня радіохвильова технологія лікування за допомогою апарату «Сургитрон», більш безпечна і безболісна, ніж операційне втручання;
 • радіохвильова хірургія - лікування проктологічних хвороб шляхом впливу радіохвиль, в нашому медичному центрі здійснюється за допомогою апарату «Сургитрон».

Для точної діагностики вашої проблеми необхідно пройти первинний огляд у проктолога. Від даного огляду буде залежати, яке саме лікування вам призначать. Первинний огляд в нашому медичному центрі включає в себе консультацію, пальпацію, відеоректоскопія і призначення лікування. Крім проктології, наш центр також надає кваліфіковану медичну допомогу по гінекології, дерматології і т.д.

ПЕРЕВАГИ ВІДВІДУВАННЯ ПРОКТОЛОГА В НАШОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ

У нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи, яким не страшно довірити своє здоров'я, що доводять позитивні відгуки вже поправити своє здоров'я клієнтів. Подбайте про себе, адже здоров'я - найдорогоцінніший подарунок на світі. Записатися на прийом до нашого відділення можна за телефоном (056) 409 3000, або ж заповнивши форму на сайті.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістивідгуки
25-11-2019 Благодарю врача проктолога Петренко Владимира Ивановича и работников медицинского центра Оксфорд Медикал Кривбасс за внимательное отношение к пациенту и проведенное лечение: "ЛЛК+ИКК" с последующим назначением медикаментозной терапии. Результат лечения положительный. Всем здоровья! Не хворать!

відділення: Проктологія

25-11-2019 Благодарю Петренко Владимира Ивановича за проведенную консультацию. Врач очень квалифицированный, внимательный, вежливый. Большое спасибо.

відділення: Проктологія

25-11-2019 Хочу поблагодарить Петренко В.И. - он доктор профессионал, помог мне в телефонном режиме на начальной стадии - т.к. как я проживаю в другом городе. И уже при первой встрече он все сделал безболезнено (чего я очень боялась) . Он очень внимательный и толерантный человек. Все страхи и стыд ушли на второй план. Спасибо, Вам огромное, Владимир Иванович! Всем рекомендую!!!!!!!

відділення: Проктологія

25-11-2019 Добрый вечер!Сейчас прохожу лечение у врача Петренко Владимира Ивановича очень довольна и благодарна ему, хороший специалист в своей области. Всё объяснил понятно и вежливо предложил три варианта лечения, решила лечится у него и не жалею, всем советую хороший врач!

відділення: Проктологія

25-11-2019 Благодарю доктора Чижова Юрия Ильича за лечение . Доктор опытный, знающий, приветливый, очень деликатно производит манипуляции. Процесс лечения контролируется постоянно, даются своевременные советы по поводу состояния или изменения самочуствия. Процесс лечения небыстрый, но зато малотравматичный. Спасибо медсестрам за помощь.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом