Терапевтичне відділення - це відділення, де пацієнти з внутрішніми захворюваннями отримують діагностичну, лікувальну та профілактичну допомогу.
Терапевт – фахівець, який допомагає людині дбати про здоров'я. Лікарі-терапевти ведуть прийом пацієнтів з простудними захворюваннями: ГРВІ, риніти, ангіни; бронхітами, трахеїтами, порушенням обміну речовин, гіпертонією, хворобамишлунково-кишкового тракту, панкреотитом та іншими.