Клініка Оксфорд Медікал Кривий Ріг. Лікарі

Дубова Неля Зіновіївна
Терапевт-інфекціоніст: Дубова Неля Зіновіївна
Терапевт-інфекціоніст

Пр. Гагаріна 4-Б

інформація про лікаря

2004р. - закінчила ТДМА ім. І. Я. Горбачевського, факультет "Лікувальна справа"

2005р. - закінчила ЛНМУ ім .Д. Галицького, спеціальність "Інфекційні хвороби"

2014р. - закінчила ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського, спеціальність "Загальна практика - сімейна медицина"; пройшла навчальний цикл "Сучасні підходи до лікування хронічного больового синдрому" в навчально-методичному центрі Івано-франківського обласного клінічного центру паліативної допомоги.

2018р. - присвоєна вища категорія зі спеціальності "Інфекційні хвороби" МОУ УВМА. Працювала лікерем в аюрведичній клініці "Calendula" м.Шіофок Угорщина

2019р. – лікар-інфекціоніст в «Оксфорд Медікал», присвоєна перша категорія зі спеціальності "Загальна практика -сімейна медицина" МОУ УВМА. Тренінг по забору матеріалу на ДНК VERITAS LABORATORIES. Інформаційний курс" Азбука дерматоскопії" у центрі дерматології і косметології проф. Святенко Т.В.

2021р.- ТУ "Сучасні вимоги до терапії хронічних вірусних гепатитів В і С"  ФПМО у Сумському державному університеті. Тренінг "Впровадження новітніх технологій діагностики та лікування поширених захворювань в практиці педіатра і сімейногого лікаря". фахова школа "Дні нутриціології та дієтології у Львові", фахова очно-дистанційна школа "Школа гепатології", телеміст"Медикаментозна реабілітація пацієнтів з Long COVID".

2022р. - міжнародний семінар "Дні нутриціології та дієтології у Львові". Отримала децизію міністра та працювала лікарем "Nowy Spital", м.Олькуш,Польща.

Досвід роботи в НПО БО "Фонд Клінтона","100%Життя",Caritas-Spes Ukraine"

2023р. – ТУ "Амбулаторно-поліклінічна допомога інфекційним хворим" ФПМО у Сумському державному університеті. Фахова школа "Печінкова недостатність". ТНК" Жіноче та чоловіче здоров'я після 40років. Усунення ТОП-ризиків". Дистанційний курс "Організація надання послуг з консультування та тестування на ВІЛ за допомогою швидких тестів», навчання зі спалаху кору. Національна науково-практична конференція "Застосування дієтичних добавок: кому? коли? та з якою метою?

2024р. – курс "Невідкладні стани в клініці інфекційних хвороб", навчання в ЗУНУ м.Тернопіль, спеціальність «Менеджмент закладів охорони здоров’я».

 

показати повний текст

Спеціалізація

   

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації клініки
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом