Лікування остеохондрозу в Кривому Розі

Остеохондроз - захворювання, спричинене пошкодженням міжхребцевих хрящів та структури кісток. Порушуються процеси пом'якшення навантаження та зменшення напруги у хребтовому стовпі та з'являються болі.

СТАТИСТИКА: 80% населення періодично страждають від болю у спині. Діагноз остеохондрозу хребта у 75-95% населення України. Найпоширенішим є біль у попереку, що становить 60-90% всіх випадків захворювання хребта. Якщо у вас періодичний біль у спині, проконсультуйтеся з лікарем-неврологом.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

ЯКІ СИМПТОМИ ОСТЕОХОНДРОЗУ

Остеохондроз буває в шийному, грудному та поперековому відділі, тому симптоми бувають різні:

  • оніміння рук або ніг, якщо довго перебували в одному положенні;

  • труднощі в русі (біль у попереку, коли встаєте; незручно нахилятися, скуті рухи в шиї);

  • головний біль, шум у вухах, запаморочення;

  • больові відчуття у грудях.

При малорухливому способі життя та сидячій роботі можуть виникнути проблеми у шийному відділі хребта, при важких фізичних навантаженнях (інтенсивні тренування у залі, підняття тяжкості) може виникнути проблема у поперековому відділі.

Рекомендуємо стежити за своїм самопочуттям і при перших симптомах звертатися за консультацією до невролога, щоб не довести до повної скутості в русі, протрузії (зміщення дисків між хребцями), грижам.

ЛІКУВАННЯ ОСТЕОХОНДРОЗУ

При першій консультації у невролога лікар вивчає скарги, робить огляд, переглядає попередні результати діагностик та лікування. Далі при необхідності призначається КТ або МРТ і після повної картини за станом пацієнта призначається лікування. Зазвичай, при остеохондрозі призначають лікувальну зарядку, мануальну терапію, масажі, блокади або медикаментозне лікування.

Серйозні незручності та дискомфорт остеохондроз приносить після 40 років, тому рекомендовано дотримуватися оптимальних фізнавантажень та правильного харчування.

ПИТАННЯ ПРО ОСТЕОХОНДРОЗ

1. Як зрозуміти, у мене є остеохондроз чи ні?

При остеохондрозі дуже часто пацієнти скаржаться на посилений біль при різких рухах, біль у попереку, іноді віддає в нижні кінцівки, стріляючий біль, сковуються рухи. Але все ж таки за остаточним діагнозом та лікуванням зверніться до лікаря, щоб не довести до ускладнень.

2. Чим лікувати остеохондроз?

До лікування краще підходити комплексно: медикаменти та зовнішній вплив на хребет (лікувальна фізкультура, кінезування, фізіотерапія, масажі). Лікар підбирає комплекс з урахуванням стадії захворювання та його форми.

3. В якому положенні спати при болях у попереку?

Краще спати на спині із зігнутими ногами, під ноги покладіть подушку. Якщо вам краще спиться на животі, тоді покладіть подушку під живіт – це допоможе вирівняти вигин у попереку, що зменшує біль.

4. Що не можна робити при остеохондрозі?

Якщо є больовий синдром, не можна тренуватись. Також скасуйте вправи з навантаженням на спину, підняття важких речей, стрибки. Повернення до колишніх силових навантажень має бути поетапним.

Записатися до невролога нашого медичного центру можна за телефоном: (067) 560-01-02 або через форму сайту. Бережіть себе!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки




Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції




актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом