Лікування анальних тріщин в Кривому Розі

Виникнення анальної тріщини - це одна з найнеприємніших проблем проктології, яка часто призводить до запорів і гострим болям під час і після дефекації. Фахівці нашого медичного центру запропонують вам необхідне і ефективне лікування даної проблеми.

ХАРАКТЕРИСТИКА І СИМПТОМИ ЗАХВОРЮВАННЯ

Анальна тріщина - це порушення слизової оболонки прямої кишки, найчастіше виникає в результаті пошкодження твердими предметами у випорожненнях або ж при введенні їх в анальний канал.

Причини виникнення анальних тріщин - це судинні та механічні порушення, які спричинили зміни місцевого епітелію і дефекти анального сфінктера. Хвороби, які можуть призвести до утворення тріщин: геморой, ентероколіт, коліт.

Основні симптоми появи тріщин:

 • гострий біль під час і після дефекації;

 • незначна кровотеча в процесі дефекації;

 • спазм і напруженість м'язів в області заднього проходу.

ЧОМУ ВИНИКАЄ ПОШКОДЖЕННЯ ДАНОГО ВИДУ?

Обрати єдину і конкретну причину виникнення анальної тріщини неможливо. На виникнення даного виду пошкоджень впливає ряд факторів. Які ми розглянемо нижче. Анальна тріщина – це пошкодження слизової оболонки біля анального каналу, що розвивається при запалюванні.

 1. Одною із головних причин виникнення анальної тріщини можна виділити дистрофію тканин (стоншення стінок), що призводить до запалення. Якщо до цього додати неправильну щоденну гігієну, то можемо отримати зарубцювання тканини, а надалі стоншення призводить до розриву тканин.

 2. Запори – також дуже розповсюджена причина, що сприяє виникненню проктологічних захворювань. Це є і наслідком захворювання, тобто при затримці калових мас, відбувається в подальшому і пошкодження тканин.

Багато пацієнтів думають, що тріщина виникає через появу геморою – це помилкова думка. Поява гемороїдальних вузлів та анальна тріщина в проктології виділяються, як два різні захворювання, що часто зустрічаються одночасно, але не завжди. Лікування даних патологій відбувається різними методами. Акцентуємо вашу увагу, що краще за все при навіть незначних відхиленнях звертатись до проктолога, щоб не втратити час, тому що лікувати краще ще на ранній стадії.  Дуже велика більшість пацієнтів звертаються до наших спеціалістів вже після тривалого самолікування різними методами народної медицини та препаратами із аптек, тим самим втрачаючи дорогоцінне здоров’я та час, а також переводячи захворювання більш важчу форму.

 

Зверніть на це особливу увагу! Дійсно назначити ефективне лікування може тільки лікар-спеціаліст після повного огляду вашої проблеми!

ОСОБЛИВОСТІ ЛІКУВАННЯ В НАШОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ

На пізніх стадіях захворювання при лікуванні анальних тріщин може виникнути потреба у хірургічному втручанні. Однак воно часто супроводжується багатьма ускладненнями і тривалим реабілітаційним періодом, а також хворобливими відчуттями в ході самої операції.

 

У медичному центрі "Оксфорд Медікал" ми пропонуємо вам новітню методику радіохвильового лікування анальних тріщин за допомогою апарату «Сургитрон». Це безболісне лікування, яке здійснюється завдяки впливу радіохвиль. Даний метод відрізняється особливою ефективністю, а процес реабілітації після маніпуляції  досить короткий. Також  таке лікування не має побічних ефектів і малотравматичний за рахунок безконтактної взаємодії.

 

Здоров'я - найцінніший подарунок для людини. Тому необхідно докласти всіх зусиль для його збереження, в чому вам допоможуть фахівці (проктологи) "Оксфорд Медікал". Крім лікування анальної тріщини, наш центр також ефективно лікує геморой, діагностує рак прямої кишки та інші проктологічні захворювання.

Запишіться до нас на прийом за номером (056) 409 3000 або ж заповнюйте форму на нашому сайті.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістивідгуки
25-11-2019 Благодарю врача проктолога Петренко Владимира Ивановича и работников медицинского центра Оксфорд Медикал Кривбасс за внимательное отношение к пациенту и проведенное лечение: "ЛЛК+ИКК" с последующим назначением медикаментозной терапии. Результат лечения положительный. Всем здоровья! Не хворать!

відділення: Проктологія

25-11-2019 Благодарю Петренко Владимира Ивановича за проведенную консультацию. Врач очень квалифицированный, внимательный, вежливый. Большое спасибо.

відділення: Проктологія

25-11-2019 Хочу поблагодарить Петренко В.И. - он доктор профессионал, помог мне в телефонном режиме на начальной стадии - т.к. как я проживаю в другом городе. И уже при первой встрече он все сделал безболезнено (чего я очень боялась) . Он очень внимательный и толерантный человек. Все страхи и стыд ушли на второй план. Спасибо, Вам огромное, Владимир Иванович! Всем рекомендую!!!!!!!

відділення: Проктологія

25-11-2019 Добрый вечер!Сейчас прохожу лечение у врача Петренко Владимира Ивановича очень довольна и благодарна ему, хороший специалист в своей области. Всё объяснил понятно и вежливо предложил три варианта лечения, решила лечится у него и не жалею, всем советую хороший врач!

відділення: Проктологія

25-11-2019 Благодарю доктора Чижова Юрия Ильича за лечение . Доктор опытный, знающий, приветливый, очень деликатно производит манипуляции. Процесс лечения контролируется постоянно, даются своевременные советы по поводу состояния или изменения самочуствия. Процесс лечения небыстрый, но зато малотравматичный. Спасибо медсестрам за помощь.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом