Лікування анальних тріщин в Кривому Розі

Виникнення анальної тріщини - це одна з найнеприємніших проблем проктології, яка часто призводить до запорів і гострим болям під час і після дефекації. Фахівці нашого медичного центру запропонують вам необхідне і ефективне лікування даної проблеми.

ХАРАКТЕРИСТИКА І СИМПТОМИ ЗАХВОРЮВАННЯ

Анальна тріщина - це порушення слизової оболонки прямої кишки, найчастіше виникає в результаті пошкодження твердими предметами у випорожненнях або ж при введенні їх в анальний канал.

Причини виникнення анальних тріщин - це судинні та механічні порушення, які спричинили зміни місцевого епітелію і дефекти анального сфінктера. Хвороби, які можуть призвести до утворення тріщин: геморой, ентероколіт, коліт.

Основні симптоми появи тріщин:

 • гострий біль під час і після дефекації;

 • незначна кровотеча в процесі дефекації;

 • спазм і напруженість м'язів в області заднього проходу.

ЧОМУ ВИНИКАЄ ПОШКОДЖЕННЯ ДАНОГО ВИДУ?

Обрати єдину і конкретну причину виникнення анальної тріщини неможливо. На виникнення даного виду пошкоджень впливає ряд факторів. Які ми розглянемо нижче. Анальна тріщина – це пошкодження слизової оболонки біля анального каналу, що розвивається при запалюванні.

 1. Одною із головних причин виникнення анальної тріщини можна виділити дистрофію тканин (стоншення стінок), що призводить до запалення. Якщо до цього додати неправильну щоденну гігієну, то можемо отримати зарубцювання тканини, а надалі стоншення призводить до розриву тканин.

 2. Запори – також дуже розповсюджена причина, що сприяє виникненню проктологічних захворювань. Це є і наслідком захворювання, тобто при затримці калових мас, відбувається в подальшому і пошкодження тканин.

Багато пацієнтів думають, що тріщина виникає через появу геморою – це помилкова думка. Поява гемороїдальних вузлів та анальна тріщина в проктології виділяються, як два різні захворювання, що часто зустрічаються одночасно, але не завжди. Лікування даних патологій відбувається різними методами. Акцентуємо вашу увагу, що краще за все при навіть незначних відхиленнях звертатись до проктолога, щоб не втратити час, тому що лікувати краще ще на ранній стадії.  Дуже велика більшість пацієнтів звертаються до наших спеціалістів вже після тривалого самолікування різними методами народної медицини та препаратами із аптек, тим самим втрачаючи дорогоцінне здоров’я та час, а також переводячи захворювання більш важчу форму.

 

Зверніть на це особливу увагу! Дійсно назначити ефективне лікування може тільки лікар-спеціаліст після повного огляду вашої проблеми!

ОСОБЛИВОСТІ ЛІКУВАННЯ В НАШОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ

На пізніх стадіях захворювання при лікуванні анальних тріщин може виникнути потреба у хірургічному втручанні. Однак воно часто супроводжується багатьма ускладненнями і тривалим реабілітаційним періодом, а також хворобливими відчуттями в ході самої операції.

 

У медичному центрі "Оксфорд Медікал" ми пропонуємо вам новітню методику радіохвильового лікування анальних тріщин за допомогою апарату «Сургитрон». Це безболісне лікування, яке здійснюється завдяки впливу радіохвиль. Даний метод відрізняється особливою ефективністю, а процес реабілітації після маніпуляції  досить короткий. Також  таке лікування не має побічних ефектів і малотравматичний за рахунок безконтактної взаємодії.

Здоров'я - найцінніший подарунок для людини. Тому необхідно докласти всіх зусиль для його збереження, в чому вам допоможуть фахівці (проктологи) "Оксфорд Медікал". Крім лікування анальної тріщини, наш центр також ефективно лікує геморой, діагностує рак прямої кишки та інші проктологічні захворювання.

Запишіться до нас на прийом за номером (067) 560-01-02 або ж заповнюйте форму на нашому сайті.

( Рейтинг: 4.68, голосів: 25 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-проктолог: Чижов Юрій Ілліч
Чижов Юрій Ілліч Лікар-проктолог
Лікар-проктолог: Чижов Юрій Ілліч
Чижов Юрій ІллічЛікар-проктолог

Пр. Гагаріна 4-Б;

інформація про лікаря

1973 - закінчив Кримський державний медичний університет, зарахований на посаду лікаря хірурга з проходження інтернатурі в хірургії, м. Евпаторія.

1974 - Лікар-хірург Бахчисарайської районної лікарні, м Бахчисарай

1975 - Лікар-хірург, Центральна районна лікарня, м Сімферополь

1977 - Лікар-хірург, міська лікарня №1, м Кривий Ріг

1986 - переведенний на посаду завідувача хірургічним відділенням, Міська лікарня №1, м Кривий Ріг

2001 - 2004 - хірург-консультант, республіка Ємен

2004-2006 - хірург-консультант, республіка Сомалі

2008 - Лікар - проктолог МЦ «Оксфорд Медікал» у Кривому Розі

2010 - атестований за фахом: проктологія, Запорізька медична академія.

показати повний текст
Лікар-проктолог вищої категорії: Петренко Володимир Іванович
Петренко Володимир Іванович Лікар-проктолог вищої категорії
Лікар-проктолог вищої категорії: Петренко Володимир Іванович
Петренко Володимир ІвановичЛікар-проктолог вищої категорії

Пр. Гагаріна 4-Б;

інформація про лікаря

1987 - 1994 - Навчання в Запорізькому державному медичному інституті.

1994 - 2007 - Лікар-ординатор хірургічного відділення Міської лікарні в м Орджонікідзе.

2007 - 2012 - Лікар-хірург 16-ій Міській лікарні у Кривому Розі.

2013 - Пройшов спеціалізацію за фахом лікар-проктолог в медичному центрі «Оксфорд Медікал», м.Кривий Ріг;  лікар - проктолог в МЦ «Оксфорд Медікал».

2014 року - отримав І категорію за фахом - проктологія.

2017 - пройшов спеціалізацію за фахом лікар-онколог.

2021 - отримав вищу категорію в проктології.

показати повний текст

відгуки
Субота Андрій 01-08-2023 Дякую Юрію Іллічу за вирішення проблеми!Лікар,професіонал своєї справи!

відділення: Проктологія

Оксана 31-07-2023 Моя благодарность доктору Петренко Владимиру Ивановичу!!!Очень добрый,вежливый и харизматичный.Кто еще не решается с визитом к доктору-проктологу,мой совет, идите к Петренко В.И. Процедура осмотра безболезненная. Владимир Иванович все подробно рассказывает, отвечает на вопросы, компетентен.

відділення: Проктологія

Дени 24-07-2023 Пришёл на приём чтобы проверяться, так как чувствовал явный дискомфорт. Владимир Иванович в миг развеял все мои переживания о здоровье, процедура была совсем безболезненно, больше переживаний чем той самой процедуры. Получил много полезных советов и наставлений касаемо своего здоровья. Очень благодарен!и

відділення: Проктологія

Аліна 22-07-2023 Зверталась до Юрія Ілліча, дуже задоволена його підходом до лікування і найголовніше результатом. Лікарь враховує всі індивідуальні ньюанси і допомагає підлаштувати лікування під ритм життя. Окрім цього просто приємний чоловік. Рекомендую!!

відділення: Проктологія

Ігор 08-07-2023 Спасибі велике Юрію Ильїчу за рішення моеї проблеми,бистро і якістно,дійсно врач розуміє що робить і робить це професійно,рекомендую.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом