ШАНОВНІ ПАЦІЄНТИ! Наші лікарі не приймають з симптомами COVID і температурою! Будьте здорові!

Лікування геморою в Кривому Розі

Делікатне захворювання про яке не говорять голосно - ГЕМОРРОЙ. Лікування геморою - частий запит від наших пацієнтів, адже ми пропонуємо лікування без операції і без відриву від звичного способу життя. Методи лікування в "Оксфорд Медікал - Кривий Ріг" є ефективними, враховуючи світовий досвід проктологів.


ЗВІДКИ БЕРЕТЬСЯ ГЕМОРРОЙ?

Геморой дошкуляє і чоловікам, і жінкам однаково, серед основних чинників, які провокують розвиток хвороби, проктологи виділяють:

 • сидячий, без особливого руху спосіб життя - застоюється кров в судинах органів малого тазу;

 • неправильне, некоректне харчування протягом дня - порушується робота кишечника. Вживання великої кількості борошняних виробів, солодощів, а овочі і каші виключаються з раціону;

 • наслідки спорту - важка атлетика, кінний спорт, велосипед - при тривалих заняттях збільшується тиск в зоні прямої кишки;

 • запори, діареї - збільшують навантаження на судини;

 • часте вживання спиртного сприяє порушенню кровообігу у всьому тілі;

 • підняття важких предметів, проблема вантажників;

 • спадковість - тонкі стінки вен.

СИМПТОМИ ГЕМОРОЮ

Геморой - захворювання з порушенням кровотоку в судинах прямої кишки, внаслідок чого з'являються гемороїдальні вузли. Спочатку вузли можуть ніяк не проявляти себе, але після проходження калових мас вони травмуються, збільшується тиск в малому тазі, що призводить до наступних симптомів:

 • проблеми з дефекацією;

 • свербіж і слиз заднього проходу;

 • відчуття стороннього тіла, дискомфорту в задньому проході;

 • дискомфорт і важкість;

 • кров на туалетному папері після випорожнення;

 • випадання вузлів.

Як тільки у вас з'явилися перші симптоми, варто звернутися за допомогою до проктолога для постановки правильного діагнозу, коригування харчування і якщо необхідно призначення лікування.

У геморою 2 форми прояву: при гострій - хвороба і симптоматика розвиваються протягом 5 днів, а хронічна форма небезпечна мінімальними проявами хвороби. Найчастіше пацієнти перед тим, як прийти до проктолога вже займалися самолікуванням і воно врятувало лише на час, але погіршило ситуацію.

Запам'ятайте: ця хвороба розвивається внаслідок порушення кровообігу в судинах анального каналу. Щоб переконається у вас геморой чи ні, пройдіть огляд у проктолога і приступіть до лікування.

НЕВИЛІКУВАНИЙ ГЕМОРРОЙ - ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО

Якщо вчасно не розпочати правильне (коректне) лікування, наслідків чекати не довго. Якими можуть бути ускладнення ГЕМОРОЮ? - питання, яке дуже часто пацієнти задають лікарю. Якщо коротко, то кровотеча, тромбоз, некроз. В результаті самолікування або ігнорування симптомів, проктологи виділяють такі ускладнення:

 • виникнення анальних тріщин, виразок;

 • гнійне запалення в прямій кишці;

 • рясні кровотечі;

 • запалення сечостатевої системи;

 • загальне ослаблення організму і проблеми з дефекацією;

 • постійний психологічний дискомфорт.

На прийомі пацієнти зізнаються, що не поспішають до проктолога, тому що бояться операції. Але методи лікування геморою кардинально змінилися. Вилікувати геморой без реабілітації та операції можливо!

ЛІКУВАННЯ ГЕМОРОЮ В ОКСФОРД МЕДІКАЛ

При підборі методу лікування проктологи враховують стадію геморою, симптоми прояву, чи є супутні патології прямої кишки, а також вік, стать, больовий поріг, умови роботи пацієнта.

Після повного (анаскопія і ректороманоскопія) огляду у проктолога, підбирається дієвий і малотравматичний метод для пацієнта.


В "Оксфорд Медікал - Кривий Ріг" використовують такі методи лікування:

 1. Лігування латексними кільцями - на запалений гемороїдальний вузол за допомогою лігатора накидують латексне кільце, перекривається кровотік і протягом 5-7 днів вузол відторгається (виводиться з каловими масами).

 2. Інфрачервона коагуляція - вплив теплового променя на гемороїдальний вузол, припікання ніжки вузла зупиняє кровоток і відбувається склерозування вузла. Цей метод допомагає швидко зупинити кровотечу.

 3. Радіохвильовий метод апаратом Сургитрон - в ході процедури йде вплив високочастотних хвиль, розсічення тканин без контакту скальпеля, нервові закінчення не зачіпаються.

Наші проктологи готові допомогти кожному, хто звернеться, швидко і безболісно вилікувати від цього делікатного захворювання.

ЧОМУ НАС ВИБИРАЮТЬ У КРИВОМУ РОЗІ

Одна справа використовувати сучасні методики, інша - якщо цим займається досвідчений лікар-проктолог, який несе відповідальність за виконану роботу. Наш медичний центр вибрав кращі малотравматичні методи лікування геморою, пропонує лояльні ціни, більш 10000 пацієнтів, які вилікувалися.

Якщо ви помітили симптоми геморою або відчуваєте дискомфорт в області заднього проходу не зволікайте з консультацією проктолога! Живіть повноцінно!

Записатися на прийом до проктолога МЦ "Оксфорд Медікал Кривий Ріг" можна за телефонами: (056)409-3000 або (067) 560-01-02.

( Рейтинг: 4.58, голосів: 38 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістивідгуки
Юлия 15-10-2020 Огромная благодарность за лечение Петренко Владимиру Ивановичу. Доктор- золотые руки ! Высококвалифицированная помощь,внимание к пациенту, наблюдение и консультация после операции в любое время суток. С доктором работает замечательная медсестра. Я очень довольна обслуживанием. Большое спасибо! Всем рекомендую обращаться в эту клинику!

відділення: Проктологія

Лидия 13-10-2020 0громное спасибо Владимиру Ивановичу и всему профессиональному коллективу. Всё на очень высоком уровне. Работа мед. персонала на отлично. Рекомендую.

відділення: Проктологія

Екатерина 08-10-2020 Владимир Иванович - компетентный доктор мастер своего дела. Внимательный и тактичный. С деликатной проблемой помогает справиться качественно и в короткие сроки.

відділення: Проктологія

Кучма Нина Александровна 07-10-2020 Огромное спасибо Владимиру Ивановичу. Компетентный врач, внимательно выслушал проблему, уточнил симптомы, объяснил причину, аккуратно провел осмотр, назначил доступное лечение. Понимающий и просто хороший человек.При обращении по телефону довольно хорошо проконсультировал и дал рекомендации. Отличное отношение, я довольна.

відділення: Проктологія

Тетяна 19-09-2020 Дуже вдячна Петренку Володимиру Івановичу за якісне, професійне, компетентне надання допомоги в моєму, як я вже вважала, безнадійному стані, вже після першої процедури латексного лігування прийшло довгоочікуване полегшеня!!! Володимир Іванович уважний, чуйний, старанний лікар! Дякую!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом