записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(056) 409 3000
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Криворізького медичного центра

Вибрати інше місто
 
 

Лікування геморою

Лікування гемороюПроблема виникнення геморою далеко не рідко зустрічається в наші дні. І головне завдання - це вчасно його виявити і призначити необхідний курс лікування на ранній стадії.

ЩО ТАКЕ ГЕМОРОЙ

Причини виникнення геморою можуть бути різними. Одна з них - неправильне харчування, коли прийоми їжі не регулярні і не відповідають нормам. Сучасний стиль життя в мегаполісі, який характеризується сидячим способом життя, також може посприяти виникнення даної проблеми. 

 

Основні симптоми, які свідчать про виникнення геморою:

  • систематичні запори;

  • незначні виділення крові при дефекації;

  • хворобливі відчуття (від незначного до гострого болю).

Одна з перших завдань при лікуванні геморою - це визначити стадію хвороби. За складністю розрізняють 4 стадії даного захворювання. Чим більше запущена стадія, тим складніше буде відбуватися лікування.

  1. При першій можна помітити незначне розширення вен і не рясна кровотеча.
  2. Друга характеризується випаданням гемороїдальних вузлів, які з'являються з заднього проходу і повертаються на місце після дії кишечника.
  3. Третя - вузли також випадають, але для повернення необхідно прикладати зусилля, збільшуються зовнішні вени і хворобливі відчуття при дефекації.
  4. Четверта, найважча стадія, при якій внутрішні вузли випадають, зовнішні запалені, а також дефекація супроводжується гострим болем.

ЯК ВИЛІКУВАТИ ГЕМОРОЙ?

З цим складним питанням вам відмінно допоможуть впоратися професіонали "Оксофрд Медікал" в місті Кривий Ріг. Ми пропонуємо вам обстеження, яке складається з пальпації та відеоректоскопї, що допоможе найбільш точно визначити потрібний в вашому випадку метод лікування. У нашому медичному центрі пацієнтам надається такі методи боротьби з гемороєм:

  • інфрачервона коагуляція - спосіб впливу на гемороїдальний вузол інфрачервоним променем, коли в результаті впливу високої температури вузол відпадає;

  • лігування латексними кільцями - один з найефективніших методів лікування;

  • радіохвильовий метод – за допомогою апарату Сургітрон, що використовується також при лікуванні захворювань в гінекології, дерматології.

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ ЛІКУВАННЯ САМЕ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ "Оксфорд Медікал"

"Оксфорд Медікал" в Кривому Розі - це висококваліфіковані фахівці, які готові надати необхідну вам медичну допомогу. Ми індивідуально підходимо до кожної проблеми, і наш медичний центр має в своєму розпорядженні новітнє обладнання і сучасні методи лікування. Саме від стадії вашого захворювання буде обиратись метод лікування та його цінова політика.

 

Важливо знати, що симптоми проктологічних захворювань дуже схожі, томі займатись самолікуванням не варто. Самолікування – це ваш витрачений час, бо впливаєте лише із симптоматикою, а не захворюванням. Крім лікування геморою, у нас ви можете вирішити проблеми в області гінекології, дерматології і т.д. Лікування геморою в Оксфорд Медікал – без болю, без відриву від звичайного стилю життя та без операції.

 

Запишіться до нас на прийом за номером (056) 409 3000 або ж заповніть форму на сайті.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки