Лікування геморою в Кривому Розі

Лікування геморою Кривий РігПроблема виникнення геморою далеко не рідко зустрічається в наші дні. І головне завдання - це вчасно його виявити і призначити необхідний курс лікування на ранній стадії.

ЩО ТАКЕ ГЕМОРОЙ

Причини виникнення геморою можуть бути різними. Одна з них - неправильне харчування, коли прийоми їжі не регулярні і не відповідають нормам. Сучасний стиль життя в мегаполісі, який характеризується сидячим способом життя, також може посприяти виникнення даної проблеми. 

 

Основні симптоми, які свідчать про виникнення геморою:

 • систематичні запори;

 • незначні виділення крові при дефекації;

 • хворобливі відчуття (від незначного до гострого болю).

Одна з перших завдань при лікуванні геморою - це визначити стадію хвороби. За складністю розрізняють 4 стадії даного захворювання. Чим більше запущена стадія, тим складніше буде відбуватися лікування.

 1. При першій можна помітити незначне розширення вен і не рясна кровотеча.
 2. Друга характеризується випаданням гемороїдальних вузлів, які з'являються з заднього проходу і повертаються на місце після дії кишечника.
 3. Третя - вузли також випадають, але для повернення необхідно прикладати зусилля, збільшуються зовнішні вени і хворобливі відчуття при дефекації.
 4. Четверта, найважча стадія, при якій внутрішні вузли випадають, зовнішні запалені, а також дефекація супроводжується гострим болем.

ЯК ВИЛІКУВАТИ ГЕМОРОЙ?

З цим складним питанням вам відмінно допоможуть впоратися професіонали "Оксофрд Медікал" в місті Кривий Ріг. Ми пропонуємо вам обстеження, яке складається з пальпації та відеоректоскопї, що допоможе найбільш точно визначити потрібний в вашому випадку метод лікування. У нашому медичному центрі пацієнтам надається такі методи боротьби з гемороєм:

 • інфрачервона коагуляція - спосіб впливу на гемороїдальний вузол інфрачервоним променем, коли в результаті впливу високої температури вузол відпадає;

 • лігування латексними кільцями - один з найефективніших методів лікування;

 • радіохвильовий метод – за допомогою апарату Сургітрон, що використовується також при лікуванні захворювань в гінекології, дерматології.

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ ЛІКУВАННЯ САМЕ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ"

"Оксфорд Медікал" в Кривому Розі - це висококваліфіковані фахівці, які готові надати необхідну вам медичну допомогу. Ми індивідуально підходимо до кожної проблеми, і наш медичний центр має в своєму розпорядженні новітнє обладнання і сучасні методи лікування. Саме від стадії вашого захворювання буде обиратись метод лікування та його цінова політика.

 

Важливо знати, що симптоми проктологічних захворювань дуже схожі, томі займатись самолікуванням не варто. Самолікування – це ваш витрачений час, бо впливаєте лише із симптоматикою, а не захворюванням. Крім лікування геморою, у нас ви можете вирішити проблеми в області гінекології, дерматології і т.д. Лікування геморою в Оксфорд Медікал – без болю, без відриву від звичайного стилю життя та без операції.

 

Запишіться до нас на прийом за номером (056) 409 3000 або ж заповніть форму на сайті.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістивідгуки
25-11-2019 Благодарю врача проктолога Петренко Владимира Ивановича и работников медицинского центра Оксфорд Медикал Кривбасс за внимательное отношение к пациенту и проведенное лечение: "ЛЛК+ИКК" с последующим назначением медикаментозной терапии. Результат лечения положительный. Всем здоровья! Не хворать!

відділення: Проктологія

25-11-2019 Благодарю Петренко Владимира Ивановича за проведенную консультацию. Врач очень квалифицированный, внимательный, вежливый. Большое спасибо.

відділення: Проктологія

25-11-2019 Хочу поблагодарить Петренко В.И. - он доктор профессионал, помог мне в телефонном режиме на начальной стадии - т.к. как я проживаю в другом городе. И уже при первой встрече он все сделал безболезнено (чего я очень боялась) . Он очень внимательный и толерантный человек. Все страхи и стыд ушли на второй план. Спасибо, Вам огромное, Владимир Иванович! Всем рекомендую!!!!!!!

відділення: Проктологія

25-11-2019 Добрый вечер!Сейчас прохожу лечение у врача Петренко Владимира Ивановича очень довольна и благодарна ему, хороший специалист в своей области. Всё объяснил понятно и вежливо предложил три варианта лечения, решила лечится у него и не жалею, всем советую хороший врач!

відділення: Проктологія

25-11-2019 Благодарю доктора Чижова Юрия Ильича за лечение . Доктор опытный, знающий, приветливый, очень деликатно производит манипуляции. Процесс лечения контролируется постоянно, даются своевременные советы по поводу состояния или изменения самочуствия. Процесс лечения небыстрый, но зато малотравматичный. Спасибо медсестрам за помощь.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом