Лікування геморою в Кривому Розі

Лікування геморою Кривий РігПроблема виникнення геморою далеко не рідко зустрічається в наші дні. І головне завдання - це вчасно його виявити і призначити необхідний курс лікування на ранній стадії.

ЩО ТАКЕ ГЕМОРОЙ

Причини виникнення геморою можуть бути різними. Одна з них - неправильне харчування, коли прийоми їжі не регулярні і не відповідають нормам. Сучасний стиль життя в мегаполісі, який характеризується сидячим способом життя, також може посприяти виникнення даної проблеми. 

 

Основні симптоми, які свідчать про виникнення геморою:

 • систематичні запори;

 • незначні виділення крові при дефекації;

 • хворобливі відчуття (від незначного до гострого болю).

Одна з перших завдань при лікуванні геморою - це визначити стадію хвороби. За складністю розрізняють 4 стадії даного захворювання. Чим більше запущена стадія, тим складніше буде відбуватися лікування.

 1. При першій можна помітити незначне розширення вен і не рясна кровотеча.
 2. Друга характеризується випаданням гемороїдальних вузлів, які з'являються з заднього проходу і повертаються на місце після дії кишечника.
 3. Третя - вузли також випадають, але для повернення необхідно прикладати зусилля, збільшуються зовнішні вени і хворобливі відчуття при дефекації.
 4. Четверта, найважча стадія, при якій внутрішні вузли випадають, зовнішні запалені, а також дефекація супроводжується гострим болем.

ЯК ВИЛІКУВАТИ ГЕМОРОЙ?

З цим складним питанням вам відмінно допоможуть впоратися професіонали "Оксофрд Медікал" в місті Кривий Ріг. Ми пропонуємо вам обстеження, яке складається з пальпації та відеоректоскопї, що допоможе найбільш точно визначити потрібний в вашому випадку метод лікування. У нашому медичному центрі пацієнтам надається такі методи боротьби з гемороєм:

 • інфрачервона коагуляція - спосіб впливу на гемороїдальний вузол інфрачервоним променем, коли в результаті впливу високої температури вузол відпадає;

 • лігування латексними кільцями - один з найефективніших методів лікування;

 • радіохвильовий метод – за допомогою апарату Сургітрон, що використовується також при лікуванні захворювань в гінекології, дерматології.

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ ЛІКУВАННЯ САМЕ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ"

"Оксфорд Медікал" в Кривому Розі - це висококваліфіковані фахівці, які готові надати необхідну вам медичну допомогу. Ми індивідуально підходимо до кожної проблеми, і наш медичний центр має в своєму розпорядженні новітнє обладнання і сучасні методи лікування. Саме від стадії вашого захворювання буде обиратись метод лікування та його цінова політика.

 

Важливо знати, що симптоми проктологічних захворювань дуже схожі, томі займатись самолікуванням не варто. Самолікування – це ваш витрачений час, бо впливаєте лише із симптоматикою, а не захворюванням. Крім лікування геморою, у нас ви можете вирішити проблеми в області гінекології, дерматології і т.д. Лікування геморою в Оксфорд Медікал – без болю, без відриву від звичайного стилю життя та без операції.

 

Запишіться до нас на прийом за номером (056) 409 3000 або ж заповніть форму на сайті.

актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

Текстові відгуки

17-04-2019 Лечился у доктора Чижова, очень доволен вниманием,заботой и главное результатом.Спасибо Вам, Юрий Ильич за Вашу работу и низкий поклон. Радостно осознавать,что в нашей стране еще есть такие врачи.

відділення: Проктологія

28-03-2019 Благодарю Петренко Владимир Ивановича, высококвалифицированный и опытный врач специалист, осмотр проходит безболезненно, назначил мне латексное легирование геморроидальных узлов сейчас прохожу курс лечения. Спасибо

відділення: Проктологія

13-02-2019 Мои наилучшие пожелания доктору Петренко Владимиру Ивановичу-профессионал и мастер своего дела.Очень внимательный врач с чувством юмора)))Рекомендуюотделение: Проктология

відділення: Проктологія

28-01-2019 Хочу поблагодарить Петренко В.И. за профессионализм, внимательность и хорошее отношение к пациенту. Долго не решалась обратиться к врачу, было страшно, стыдно и т.д., но после первого визита все страхи отпали. Теперь успешно лечусь, чему очень рада. Также благодарю весь персонал за приветливость и внимательное отношение. Спасибо (smiley)

відділення: Проктологія

24-01-2019 Долго не решался пойти со своей деликатной проблемой к врачу проктологу.Но попав на приём к Владимиру Ивановичу,был очень приятно удивлён его деликатности и умению помочь пациенту преодолеть психологический барьер.Рекомендую этого доктора,У кого есть проблема не тяните.не теряйте время.После осмотра и консультации у Владимира Ивановича,убедитесь сами.Всем здоровья!

відділення: Проктологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом