Лікування геморою в Кривому Розі

Лікування геморою Кривий РігПроблема виникнення геморою далеко не рідко зустрічається в наші дні. І головне завдання - це вчасно його виявити і призначити необхідний курс лікування на ранній стадії.

ЩО ТАКЕ ГЕМОРОЙ

Причини виникнення геморою можуть бути різними. Одна з них - неправильне харчування, коли прийоми їжі не регулярні і не відповідають нормам. Сучасний стиль життя в мегаполісі, який характеризується сидячим способом життя, також може посприяти виникнення даної проблеми. 

 

Основні симптоми, які свідчать про виникнення геморою:

 • систематичні запори;

 • незначні виділення крові при дефекації;

 • хворобливі відчуття (від незначного до гострого болю).

Одна з перших завдань при лікуванні геморою - це визначити стадію хвороби. За складністю розрізняють 4 стадії даного захворювання. Чим більше запущена стадія, тим складніше буде відбуватися лікування.

 1. При першій можна помітити незначне розширення вен і не рясна кровотеча.
 2. Друга характеризується випаданням гемороїдальних вузлів, які з'являються з заднього проходу і повертаються на місце після дії кишечника.
 3. Третя - вузли також випадають, але для повернення необхідно прикладати зусилля, збільшуються зовнішні вени і хворобливі відчуття при дефекації.
 4. Четверта, найважча стадія, при якій внутрішні вузли випадають, зовнішні запалені, а також дефекація супроводжується гострим болем.

ЯК ВИЛІКУВАТИ ГЕМОРОЙ?

З цим складним питанням вам відмінно допоможуть впоратися професіонали "Оксофрд Медікал" в місті Кривий Ріг. Ми пропонуємо вам обстеження, яке складається з пальпації та відеоректоскопї, що допоможе найбільш точно визначити потрібний в вашому випадку метод лікування. У нашому медичному центрі пацієнтам надається такі методи боротьби з гемороєм:

 • інфрачервона коагуляція - спосіб впливу на гемороїдальний вузол інфрачервоним променем, коли в результаті впливу високої температури вузол відпадає;

 • лігування латексними кільцями - один з найефективніших методів лікування;

 • радіохвильовий метод – за допомогою апарату Сургітрон, що використовується також при лікуванні захворювань в гінекології, дерматології.

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ ЛІКУВАННЯ САМЕ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ"

"Оксфорд Медікал" в Кривому Розі - це висококваліфіковані фахівці, які готові надати необхідну вам медичну допомогу. Ми індивідуально підходимо до кожної проблеми, і наш медичний центр має в своєму розпорядженні новітнє обладнання і сучасні методи лікування. Саме від стадії вашого захворювання буде обиратись метод лікування та його цінова політика.

 

Важливо знати, що симптоми проктологічних захворювань дуже схожі, томі займатись самолікуванням не варто. Самолікування – це ваш витрачений час, бо впливаєте лише із симптоматикою, а не захворюванням. Крім лікування геморою, у нас ви можете вирішити проблеми в області гінекології, дерматології і т.д. Лікування геморою в Оксфорд Медікал – без болю, без відриву від звичайного стилю життя та без операції.

 

Запишіться до нас на прийом за номером (056) 409 3000 або ж заповніть форму на сайті.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиАкції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

Текстові відгуки

26-06-2019 Добрый вечер! Сейчас прохожу лечение у врача Петренко Владимира Ивановича очень довольна и благодарна ему, хороший специалист в своей области. Всё объяснил понятно и вежливо предложил три варианта лечения, решила лечится у него и не жалею, всем советую хороший врач!

відділення: Проктологія

20-06-2019 Сегодня была на приёме у врача-проктолога Петренко Владимира Ивановича и осталась в приятном удивлении. Очень приятный врач, собеседник и просто друг, который лишнего не посоветует. Исключительный человек)) спасибо ему большое!

відділення: Проктологія

15-06-2019 Хочу поблагодарить Петренко В.И. - он доктор профессионал, помог мне в телефонном режиме на начальной стадии - т.к. как я проживаю в другом городе. И уже при первой встрече он все сделал безболезнено (чего я очень боялась) . Он очень внимательный и толерантный человек. Все страхи и стыд ушли на второй план. Спасибо, Вам огромное, Владимир Иванович! Всем рекомендую!!!!!!!

відділення: Проктологія

08-06-2019 Благодарю Петренко Владимира Ивановича за проведенную консультацию. Врач очень квалифицированный, внимательный, вежливый. Большое спасибо.

відділення: Проктологія

29-05-2019 Благодарю врача проктолога Петренко Владимира Ивановича и работников медицинского центра Оксфорд Медикал Кривбасс за внимательное отношение к пациенту и проведенное лечение: "ЛЛК+ИКК" с последующим назначением медикаментозной терапии. Результат лечения положительный. Всем здоровья! Не хворать!

відділення: Проктологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом