ШАНОВНІ ПАЦІЄНТИ! Наші лікарі не приймають з симптомами COVID і температурою! Будьте здорові!

Лікування алергічного дерматиту в Кривому Розі

Досить велика кількість людей сьогодні страждають від різних форм алергії, і алергічний дерматит - одна з них. Як розпізнати виникнення алергічного дерматиту?

ХАРАКТЕРИСТИКА ЗАХВОРЮВАННЯ

Алергічний дерматит - це виникнення алергічної реакції шкіри людини на взаємодію з речовиною, предметом, продуктом та ін.. Висипання з'являються в результаті гіперчутливості людини до якогось виду матеріалів або речовин, наприклад: латекс, шерсть, пральні порошки, дитячі іграшки, синтетичну білизну і одяг, косметика і т.д. Таким чином, збудники алергії можуть вас наздогнати будинку або за місцем роботи.

Зазвичай для розвитку алергії необхідний досить тривалий контакт з алергенами, і реакція виникає безпосередньо під час контакту з ним - шкіра червоніє і опухає в місцях контакту, з'являються везикули і папули. Небезпека алергічного дерматиту полягає в тому, що при несвоєчасному лікуванні він може переростати в більш важкі форми шкірних захворювань - наприклад, екзему.

Симптоми захворювання:

  • виникнення помітного почервоніння шкіри після контакту з певним предметом або речовиною;

  • набряк;

  • явний помітний свербіж в місцях контакту з алергеном;

  • поява мокрих ділянок і виразок.

МОЖЛИВІ ПРИЧИНИ АЛЕРГІЧНОГО ДЕРМАТИТУ

Алергічна реакція виникає в результаті взаємодії лімфоцитів і хімічних сполук, які містяться в пральних порошках, косметичних засобах, ліках. Потрапляючи в кров, алерген з'єднується з великими білками шкіри, і таким чином дане з'єднання і утворює алерген.

Крім лікування алергічного дерматиту, в нашому медцентрі ефективно лікується екзема, себорея, вульгарні вугри, алопеція. Шкіра - це найбільший орган людини, і вона потребує вашої догляду і турботи. Вчасно звернувшись до лікаря, ви уникнете багатьох неприємних наслідків захворювання.

Записатися до нас на прийом можна за телефоном (056) 409 3000, або заповнивши спеціальну форму на сайті.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-дерматолог вишої категорії : Фролов Сергій Іванович
Фролов Сергій Іванович Лікар-дерматолог вишої категорії
Лікар-дерматолог вишої категорії : Фролов Сергій Іванович
Фролов Сергій ІвановичЛікар-дерматолог вишої категорії

Пр. Гагаріна 4-Б;

інформація про лікаря

1990 р. - закінчив Саратовський медичний інститут. спеціалізація  Рига, Латвія.

2004 р. - спеціалізація з дерматології м.Київ, Українська військово-медична академія.

2011 р. - тематичне удосконалення по дерматології м.Київ, Українська військово-медична академія.

2012 р.  - присвоєна перша категорія за фахом - дерматологія м.Київ, Українська військово-медична академія.

2014 р. - тематичне удосконалення «Дерматоскопія». Тематичне удосконалення «Актуальні питання дитячої та підліткової дерматології» Донецький національний медичний університет ім. Горького.

2015 р. - тематичне удосконалення «Атопічний дерматит: Сучасна концепція лікування. Раціональний вибір терапії сучасного дерматолога »м.Київ, Українська асоціація лікарів дерматологів та косметологів. Лікар-дерматолог МЦ «Оксфорд Медікал-Кривбас».

2017 р. - присвоєно вищу категорію.


показати повний текст
Лікар-дерматолог: Мірошниченко Анастасія Володимирівна

інформація про лікаря

2017 -  закінчила Запорізький державний медичний університет (ЗДМУ), лікувальний факультет.

2017 - 2019  Інтернатура за фахом «Дерматологія» м Дніпро (ДДМА).

2019  - робота в КП «Криворізький ГКД», спеціалізація з дитячої дерматології м. Харків (ХМАПО); пройшла повний курс за програмою «Трихологія» (Центр розвитку салонного бізнесу, школа косметології і естетичної медицини «Партнер Плюс» м.Київ).

показати повний текст

відгуки
Елена 03-11-2020 Одна из лучших клиник в городе.Цены по городу самые низкие.Была на приеме у дерматолога.Очень внимательный и грамотный доктор.Прием строго по времени.Спасибо доктору Фролову С.И. Рекомендую именно эту клинику.Всем здоровья и успехов!

відділення: Дерматологія

Юлия 09-07-2019 Были с ребёнком на приёме у дерматолога Фролова Сергея Ивановича. Вылечили ребёнку дерматит за неделю. Очень приятное отношение, доктор оставил свой номер, что бы по окончанию лечения набрать и рассказать как у нас обстоят дела. Спасибо огромное Сергей Иванович, лялька здорова.

відділення: Дерматологія

Татьяна 30-08-2015 Хочу выразить огромную благодарность прекрасному врачу и человеку - Фролову Сергею Ивановичу. Мы обращаемся к нему, когда появляются проблемы со здоровьем. Он вылечил всю нашу семью. У нас с мужем были проблемы с кожей, а у ребенка (3 года), к сожалению, был атопический дерматит. Хочу сказать, что благодаря Сергею Ивановичу, мы многое узнали не только о лекарствах, но и о диетах, которым просто необходимо следовать в условиях современной окружающей среды. Огромное спасибо, и если у нас возникнут еще проблемы, то мы 100% обратимся только к Сергею Ивановичу, потому что мне очень с ним комфортно, и я чувствую надежность и спокойствие с этим замечательным доктором. Всем советую!

відділення: Дерматологія

Анастасия 16-12-2014 Хочу выразить благодарность, врачу, Золину Алексею Александровичу! Этот человек поражает не только своим профессиональным мастерством, но и индивидуальным, душевным подходом к пациенту. Умный, интеллигентный, приветливый, тактичный...Было очень приятно слушать и находиться на лечении у доктора Золина. Алексей Александрович - это врач с большой буквы. Спасибо ему и вашей клинике!

відділення: Дерматологія

Роза 15-07-2014 Мне было не комфортно идти в клинику с проблемой на коже, но скажу так: "в кабинете у Алексея Александровича, эта неловкость куда-то подевалась." Врач очень аккуратно подходит к вопросу проблемы, хорошо советует. и Теперь моя кожа здорова. Спасибо большое!

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом