Лікування передчасного сім'явиверження в Кривому Розі

Проблема передчасного сім'явиверження може завдати чимало незручностей вам і вашій партнерці, перешкодити якості і тривалості вашого статевого акту. Про шляхи і можливі рішення даної проблеми вам з радістю розкажуть фахівці медцентру "Оксфорд Медікал" в Кривому Розі.

ХАРАКТЕРИСТИКА ПЕРЕДЧАСНОГО СІМ'ЯВИВЕРЖЕННЯ

 Констатувати факт передчасного сім'явиверження можна в разі, коли у чоловіка воно настає ще до або відразу після початку статевого акту. Таким чином, постає питання про незадоволення не тільки з боку чоловіка, але також і з боку жінки. В середньому, тривалість статевого акту в чоловіка повинна становити не менше двох хвилин. Якщо ж ваш звичайний статевий акт триває менше двох хвилин, то можна ставити питання про вирішення проблеми передчасного сім'явиверження.

Ще до недавнього часу причини виникнення даної проблеми лікарі шукали тільки з точки зору психологічних проблем пацієнта. Не можна назвати такий шлях безпідставним: різні страхи бути осміяним, негативний досвід сексуальної сторони життя і комплекси - все це і сьогодні одна з головних причин передчасного сім'явиверження.

Однак існує ряд інших фізіологічних проблем, що викликають дану проблему. Фахівці "Оксфорд Медікал" проведуть діагностику і встановлять точну причину виникнення передчасного сім'явиверження, яка може полягати в:

  • статевий контакт з новою партнеркою або після тривалої перерви у веденні статевого життя;

  • психологічні проблеми пацієнта - страхи, комплекси, стреси, депресії;

  • шкідливі звички (алкоголь, тютюнопаління);

  • наявність деяких захворювань - уретрит, простатит, запалення простати;

  • різні травми і захворювання, що зачіпають органи малого тазу.

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ПРОБЛЕМИ

Лікарі-урологи медцентру "Оксфорд Медікал Кривий Ріг" допомагають чоловікам ліквідувати дану проблему з життя. У нас ви можете встановити причину виникнення і отримати відповідне ефективне лікування. Ми можемо впоратися з психологічною стороною питання, порушеннями гормонального фону і перевірити норму чутливості статевого органу.

Новітнє обладнання, інноваційні методи діагностики, європейський рівень лікування - це можливості "Оксфорд Медікал" в Кривому Розі. 

Записатися на консультацію до лікаря-уролога ви можете, зателефонувавши нам по телефону (067) 560-01-02 або ж заповнивши спеціальну форму на сайті.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 3 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар уролог: Назаренко Евгеній Олександрович

інформація про лікаря

1982р. - вступив в Київський медичний інститут.

1988р. - закінчив Військово - медичний факультет при Куйбишевському медичному інституті за спеціальністю лікувальна справа.

1988-1990 - служба в ЗС СРСР.

1990-2002 - ординатор урологічного відділення 2-ї міської лікарні,  м. Кривого Рогу.

2002-2005 - уролог поліклініки 4-й міської лікарні,  м Кривого Рогу.

2006-2007 - відрядження за кордон.

2008 - по теперішній час лікар уролог МЦ «Оксфорд Медікал» м. Кривий Ріг

2009 - стаття «Валеологічні аспекти проблеми раннього сім'явиверження» Український медичний альманах том 12, №2, стор. 165-167.; стаття «Про необхідність валеометріі». Матеріали науково-практичної конференції «Актуальні питання формування здорового способу життя дітей, підлітків та молоді» 10.04.2009 р Кривий Ріг.

показати повний текст

відгуки
Николай 22-02-2020 Огромная благодарность врачу, помог в решении моей проблемы. Хоть проблемы решает очень деликатные, но ни в клинике, ни с врачем дискомфорта не чувствовал.Рекомендую!

відділення: Урологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом