записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Ви знаходитесь на сайті Криворізького медичного центра

Вибрати інше місто

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(056) 409 3000
Замовити зворотній дзвінок
 
 

УЗД органів малого тазу

УЗИ ОМТЖіночий організм – це цілий механізм, який потребує належного догляду та уваги. Тому при найменших порушеннях жінці необхідно відразу звертатися до фахівця, особливо якщо відхилення пов'язані з жіночими статевими органами. Одним з найшвидших і ефективних методів обстеження є ультразвукове дослідження. УЗД прийнято вважати найбільш інформативним серед безпечних методів діагностики.

Показання для проведення УЗД органів малого тазу (ОМТ)

За допомогою УЗД лікар-діагност (в нашому медцентрі даний вид УЗД роблять гінекологи) може провести діагностику яєчників, матки, сечового міхура, а також визначити вагітність на її ранніх термінах.

Гінекологічне УЗД необхідно при:

 • проблемах з менструальним циклом;
 • підтвердженні вагітності;
 • запальних процесах;
 • динаміці лікування, а також для оцінки ефективності лікування;
 • наявності новоутворень їх контроль росту.

Коли необхідно проводити гінекологічне УЗД?

Конкретний день проведення діагностики краще одразу обговорити з лікарем-гінекологом, бо день залежить від цілей його проведення. Якщо процедура УЗД проводиться планово, то інформативним воно буде в першій половині менструального циклу. В даний період слизова оболонка матки тонка і через неї легше побачити новоутворення (наприклад, поліпи). У такій ситуації краще робити гінекологічне УЗД на 5-7 день циклу (рахувати від першого дня початку менструації).

Якщо метою діагностики є перевірка функціонування яєчників, тоді УЗД робиться 3 рази в один менструальний цикл: 8-10 день, 14-16 день, 22-24 день.

Наші гінекологи рекомендують проходити УЗД органів малого тазу мінімум 2 рази в рік. І це не повинно залежати від того, є у вас больові симптоми в даній області чи ні, тому що деякі гінекологічні захворювання протікають без особливих симптомів, але можуть мати серйозні наслідки.

Як проводять гінекологічне УЗД?

Спочатку обстеження ОМТ проводять трасабдомінально (через черевну стінку), а потім трансвагінально. При трансвагінальному вигляді УЗД органів малого тазу є більш інформативнішим, що дуже важливо для діагностики і не вимагає особливої підготовки до процедури.

УЗД органів малого тазу дає можливість діагностувати такі захворювання:

 • міома матки;
 • ендометріоз;
 • поліпи ендомотрія;
 • кісти яєчників;
 • пухлини яєчників і маткових труб;
 • рак шийки матки або рак ендометрія;
 • полікістоз яєчників.

УЗД органів малого тазу – це обстеження не вимагає знеболювання, тому ніяких ускладнень або протипоказань не викликає. За підсумком діагностики вам видається протокол по УЗД з усіма розшифровками: розміри, форми і структура органів малого тазу.

Переваги УЗД діагностики

Розглядаючи ультразвукове дослідження можна виділити такі його основні переваги: швидко, візуально, не затратний, можна використовувати повторно, мінімальні умови підготовки. Підтверджено, що УЗД безпечне навіть для вагітних жінок.

Для того, щоб пройти гінекологічне УЗД в нашому медичному центрі в Кривому Розі необхідно записатися по телефону: 056-409-3000 і ми підберемо зручний для вас час.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки