записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(056) 409 3000
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Криворізького медичного центра

Вибрати інше місто
 
 

Рання діагностика раку прямої кишки

Рання діагностика раку прямої кишкиСьогодні рак - одне з найнебезпечніших і, на жаль, дуже розповсюджене захворювання. І найважливіше в боротьбі з даною хворобою - це її діагностування на ранній стадії, адже саме від цього залежить можливість повноцінного одужання пацієнта.

Способи діагностики раку прямої кишки

Пряма кишка - це найпоширеніше місце локалізації раку в кишечнику людини. Дане захворювання - це пухлина, яка розвивається в прямій кишці. Найчастіше рак в прямій кишці починає своє виникнення з утворення невеликих доброякісних скупчень клітин (поліпів), які згодом можуть перерости в ракову пухлину.

Симптоми раку прямої кишки на ранніх стадіях:

  • швидка стомлюваність, загальна слабкість в організмі, що виникають внаслідок анемії та дефіциту заліза при наявності пухлини;

  • порушення і зміни звичної роботи кишечника;

  • відчуття непрохідності кишечника, що призводить до утруднення повного його спустошення.

Симптоми більш пізніх стадій захворювання:

  • порушення звичної частоти дефекації;

  • виникнення згустків крові в калі;

  • хворобливі відчуття в животі;

  • запори або діарея;

  • нудота;

  • відчутне зниження ваги.

При виникненні даних симптомів необхідно звернутися до лікаря. У медцентрі "Оксфорд Медікал" в Кривому Розі вам запропонують кілька способів діагностики пухлини. Спочатку наші фахівці проведуть пальпацію, що дозволяє визначити ділянку патології на відстані 10 см від анального отвору. Це один з найефективніших методів виявлення пухлини.

 

Після проведення пальпації, для більш точного діагнозу фахівці нашого медичного центру проводять відео ректоскопію і біопсію. Завдяки першому методу лікар має можливість переглянути до 25 см углиб від анального отвору, що дозволяє оглянути анальний канал, пряму кишку, сигмовидний відділ і частину сигмовидної кишки. І все це дозволяє найбільш точно визначити місце виникнення проблеми.

 

Біопсія дозволяє зробити аналіз тканин на основі забору біологічного матеріалу. Біопсія – один із самих точних методів діагностики рака прямої кишки. Дозволяє відрізнити доброякісну та злоякісну пухлину. Для проведення цього методу діагностики лікар бере фрагмент ново виявлення під час ректоскопії. Зазвичай ця процедура малочутлива для пацієнта. Матеріал, що отримали під час біопсії можна направити на гістологічне чи цитологічне дослідження.

Лікування в медцентрі "Оксфорд Медікал"

У нашому медичному центрі працюють тільки кваліфіковані фахівці, які, завдяки багаторічній практиці роботи, допоможуть вам справитися з вашим захворюванням. Також медцентр "Оксфорд Медікал" відрізняється наявністю новітнього обладнання, що дозволяє проводити точну і професійну діагностику хвороб. Крім діагностики раку прямої кишки, в нашому медичному центрі проводиться лікування геморою, анального свербежу та інших проблем проктології.

Записатися до нас на прийом можна за телефоном (056) 409 3000 або ж заповнивши форму на сайті.

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки