Рання діагностика раку прямої кишки в Кривому Розі

Сьогодні рак - одне з найнебезпечніших і, на жаль, дуже розповсюджене захворювання. І найважливіше в боротьбі з даною хворобою - це її діагностування на ранній стадії, адже саме від цього залежить можливість повноцінного одужання пацієнта.

СПОСОБИ ДІАГНОСТИКИ РАКУ ПРЯМОЇ КИШКИ

Пряма кишка - це найпоширеніше місце локалізації раку в кишечнику людини. Дане захворювання - це пухлина, яка розвивається в прямій кишці. Найчастіше рак в прямій кишці починає своє виникнення з утворення невеликих доброякісних скупчень клітин (поліпів), які згодом можуть перерости в ракову пухлину.

Симптоми раку прямої кишки на ранніх стадіях:

 • Рання діагностика раку прямої кишкишвидка стомлюваність, загальна слабкість в організмі, що виникають внаслідок анемії та дефіциту заліза при наявності пухлини;

 • порушення і зміни звичної роботи кишечника;

 • відчуття непрохідності кишечника, що призводить до утруднення повного його спустошення.

Симптоми більш пізніх стадій захворювання:

 • порушення звичної частоти дефекації;

 • виникнення згустків крові в калі;

 • хворобливі відчуття в животі;

 • запори або діарея;

 • нудота;

 • відчутне зниження ваги.

При виникненні даних симптомів необхідно звернутися до лікаря. У медцентрі "Оксфорд Медікал" в Кривому Розі вам запропонують кілька способів діагностики пухлини. Спочатку наші фахівці проведуть пальпацію, що дозволяє визначити ділянку патології на відстані 10 см від анального отвору. Це один з найефективніших методів виявлення пухлини.

 

Після проведення пальпації, для більш точного діагнозу фахівці нашого медичного центру проводять відео ректоскопію і біопсію. Завдяки першому методу лікар має можливість переглянути до 25 см углиб від анального отвору, що дозволяє оглянути анальний канал, пряму кишку, сигмовидний відділ і частину сигмовидної кишки. І все це дозволяє найбільш точно визначити місце виникнення проблеми.

 

Біопсія дозволяє зробити аналіз тканин на основі забору біологічного матеріалу. Біопсія – один із самих точних методів діагностики рака прямої кишки. Дозволяє відрізнити доброякісну та злоякісну пухлину. Для проведення цього методу діагностики лікар бере фрагмент ново виявлення під час ректоскопії. Зазвичай ця процедура малочутлива для пацієнта. Матеріал, що отримали під час біопсії можна направити на гістологічне чи цитологічне дослідження.

ЛІКУВАННЯ В МЕДЦЕНТРІ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ"

У нашому медичному центрі працюють тільки кваліфіковані фахівці, які, завдяки багаторічній практиці роботи, допоможуть вам справитися з вашим захворюванням. Також медцентр "Оксфорд Медікал" відрізняється наявністю новітнього обладнання, що дозволяє проводити точну і професійну діагностику хвороб. Крім діагностики раку прямої кишки, в нашому медичному центрі проводиться лікування геморою, анального свербежу та інших проблем проктології.

Записатися до нас на прийом можна за телефоном (056) 409 3000 або ж заповнивши форму на сайті.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістивідгуки
25-11-2019 Благодарю врача проктолога Петренко Владимира Ивановича и работников медицинского центра Оксфорд Медикал Кривбасс за внимательное отношение к пациенту и проведенное лечение: "ЛЛК+ИКК" с последующим назначением медикаментозной терапии. Результат лечения положительный. Всем здоровья! Не хворать!

відділення: Проктологія

25-11-2019 Благодарю Петренко Владимира Ивановича за проведенную консультацию. Врач очень квалифицированный, внимательный, вежливый. Большое спасибо.

відділення: Проктологія

25-11-2019 Хочу поблагодарить Петренко В.И. - он доктор профессионал, помог мне в телефонном режиме на начальной стадии - т.к. как я проживаю в другом городе. И уже при первой встрече он все сделал безболезнено (чего я очень боялась) . Он очень внимательный и толерантный человек. Все страхи и стыд ушли на второй план. Спасибо, Вам огромное, Владимир Иванович! Всем рекомендую!!!!!!!

відділення: Проктологія

25-11-2019 Добрый вечер!Сейчас прохожу лечение у врача Петренко Владимира Ивановича очень довольна и благодарна ему, хороший специалист в своей области. Всё объяснил понятно и вежливо предложил три варианта лечения, решила лечится у него и не жалею, всем советую хороший врач!

відділення: Проктологія

25-11-2019 Благодарю доктора Чижова Юрия Ильича за лечение . Доктор опытный, знающий, приветливый, очень деликатно производит манипуляции. Процесс лечения контролируется постоянно, даются своевременные советы по поводу состояния или изменения самочуствия. Процесс лечения небыстрый, но зато малотравматичный. Спасибо медсестрам за помощь.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом