Рання діагностика раку прямої кишки в Кривому Розі

Сьогодні рак - одне з найнебезпечніших і, на жаль, дуже розповсюджене захворювання. І найважливіше в боротьбі з даною хворобою - це її діагностування на ранній стадії, адже саме від цього залежить можливість повноцінного одужання пацієнта.

СПОСОБИ ДІАГНОСТИКИ РАКУ ПРЯМОЇ КИШКИ

Пряма кишка - це найпоширеніше місце локалізації раку в кишечнику людини. Дане захворювання - це пухлина, яка розвивається в прямій кишці. Найчастіше рак в прямій кишці починає своє виникнення з утворення невеликих доброякісних скупчень клітин (поліпів), які згодом можуть перерости в ракову пухлину.

Симптоми раку прямої кишки на ранніх стадіях:

 • Рання діагностика раку прямої кишкишвидка стомлюваність, загальна слабкість в організмі, що виникають внаслідок анемії та дефіциту заліза при наявності пухлини;

 • порушення і зміни звичної роботи кишечника;

 • відчуття непрохідності кишечника, що призводить до утруднення повного його спустошення.

Симптоми більш пізніх стадій захворювання:

 • порушення звичної частоти дефекації;

 • виникнення згустків крові в калі;

 • хворобливі відчуття в животі;

 • запори або діарея;

 • нудота;

 • відчутне зниження ваги.

При виникненні даних симптомів необхідно звернутися до лікаря. У медцентрі "Оксфорд Медікал" в Кривому Розі вам запропонують кілька способів діагностики пухлини. Спочатку наші фахівці проведуть пальпацію, що дозволяє визначити ділянку патології на відстані 10 см від анального отвору. Це один з найефективніших методів виявлення пухлини.

 

Після проведення пальпації, для більш точного діагнозу фахівці нашого медичного центру проводять відео ректоскопію і біопсію. Завдяки першому методу лікар має можливість переглянути до 25 см углиб від анального отвору, що дозволяє оглянути анальний канал, пряму кишку, сигмовидний відділ і частину сигмовидної кишки. І все це дозволяє найбільш точно визначити місце виникнення проблеми.

 

Біопсія дозволяє зробити аналіз тканин на основі забору біологічного матеріалу. Біопсія – один із самих точних методів діагностики рака прямої кишки. Дозволяє відрізнити доброякісну та злоякісну пухлину. Для проведення цього методу діагностики лікар бере фрагмент ново виявлення під час ректоскопії. Зазвичай ця процедура малочутлива для пацієнта. Матеріал, що отримали під час біопсії можна направити на гістологічне чи цитологічне дослідження.

ЛІКУВАННЯ В МЕДЦЕНТРІ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ"

У нашому медичному центрі працюють тільки кваліфіковані фахівці, які, завдяки багаторічній практиці роботи, допоможуть вам справитися з вашим захворюванням. Також медцентр "Оксфорд Медікал" відрізняється наявністю новітнього обладнання, що дозволяє проводити точну і професійну діагностику хвороб. Крім діагностики раку прямої кишки, в нашому медичному центрі проводиться лікування геморою, анального свербежу та інших проблем проктології.

Записатися до нас на прийом можна за телефоном (056) 409 3000 або ж заповнивши форму на сайті.

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

Текстові відгуки

17-04-2019 Лечился у доктора Чижова, очень доволен вниманием,заботой и главное результатом.Спасибо Вам, Юрий Ильич за Вашу работу и низкий поклон. Радостно осознавать,что в нашей стране еще есть такие врачи.

відділення: Проктологія

28-03-2019 Благодарю Петренко Владимир Ивановича, высококвалифицированный и опытный врач специалист, осмотр проходит безболезненно, назначил мне латексное легирование геморроидальных узлов сейчас прохожу курс лечения. Спасибо

відділення: Проктологія

13-02-2019 Мои наилучшие пожелания доктору Петренко Владимиру Ивановичу-профессионал и мастер своего дела.Очень внимательный врач с чувством юмора)))Рекомендуюотделение: Проктология

відділення: Проктологія

28-01-2019 Хочу поблагодарить Петренко В.И. за профессионализм, внимательность и хорошее отношение к пациенту. Долго не решалась обратиться к врачу, было страшно, стыдно и т.д., но после первого визита все страхи отпали. Теперь успешно лечусь, чему очень рада. Также благодарю весь персонал за приветливость и внимательное отношение. Спасибо (smiley)

відділення: Проктологія

24-01-2019 Долго не решался пойти со своей деликатной проблемой к врачу проктологу.Но попав на приём к Владимиру Ивановичу,был очень приятно удивлён его деликатности и умению помочь пациенту преодолеть психологический барьер.Рекомендую этого доктора,У кого есть проблема не тяните.не теряйте время.После осмотра и консультации у Владимира Ивановича,убедитесь сами.Всем здоровья!

відділення: Проктологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом