ШАНОВНІ ПАЦІЄНТИ! Наші лікарі не приймають з симптомами COVID і температурою! Будьте здорові!

Лікування анального свербежу в Кривому Розі

Найчастіше при появі свербежу заднього проходу ми лікуємо його наслідки, а не займаємося виявленням і усуненням причин появи свербежу. І такий вид лікування призводить лише до тимчасового полегшення, але не може ліквідувати проблеми повністю.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ АНАЛЬНОГО СВЕРБЕЖУ

Причин виникнення свербежу заднього проходу досить багато - це захворювання, що відносяться до проктології.

 

Сверблячка може виникати внаслідок даних захворювань:

 • тріщина прямої кишки;

 • геморой;

 • поліпи прямої кишки;

 • глистова інвазія;

 • різні інфекційні запалення;

 • дерматологічні проблеми;

 • неправильне харчування (надмірно гостра їжа, алкоголь, кофеїн).

СПОСОБИ ЛІКУВАННЯ АНАЛЬНОГО СВЕРБЕЖУ

Перш за все, для ефективного лікування свербежу необхідно точно визначити причину його виникнення. У нашому медичному центрі є все необхідне обладнання та фахівці в галузі проктології, які проведуть необхідну діагностику причини виникнення свербежу. В залежності від виявленої причини, пацієнтові підбирається оптимальний метод лікування.

 

Для того, щоб почати усувати свербіж, проктологу потрібно провести первинний огляд пацієнта. На проктологічному кріслі проводиться аноскопія – це огляд до 10 см прямої кишки, а вже за необхідністю одразу можна провести ректоскопію (глибина огляду до 25 см).  Вже після повного огляду пацієнта та збору анамнезу (прояви, симптоми, що саме тривожить пацієнта) лікар може скласти повну картину і назначити лікування.

 

В нашому медичному центрі до лікування проктологічних захворювань підходять комплексно, тому вам назначають іноді  не тільки препарати, але й особливу дієту або вид активної діяльності чи її обмеження. 

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ В МЦ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ КРИВИЙ РІГ"

При вирішенні проблеми анального свербежу найважливіший момент - це визначення причини його виникнення. Адже найчастіше ми починаємо усувати його неприємні прояви різним поверхневим лікуванням самостійно, що може на деякий час усунути симптоми, проте не вилікувати основну причину хвороби. Наші спеціалісти рекомендують при перших проявах симптоматики (відхиленнях) звертатись до лікарів, адже самостійно ви не вилікуєтесь і хвороба не пройде. 

 

Основні переваги Оксфорд Медікал у Кривому Розі:

 • новітні та ефективні методи лікування;

 • кваліфікований персонал (лікарі, медичні сестри);

 • запис на прийом в зручний для вас час;

 • відділення проктології працює з понеділка по суботу (включно);

 • знаходимось в центрі міста, тому можна добратись з будь-якого району Кривого Рогу.

Фахівці медичного центру "Оксфорд Медікал" в Кривому Розі проведуть необхідну діагностику і професійно вилікують встановлену причину виникнення свербежу. Довірте своє здоров'я професіоналам. Крім проблем анального свербежу, в нашому медичному центрі також лікують геморой, анальні тріщини, рак прямої кишки.

 

Для запису до нас на прийом зателефонуйте за номером телефону (056) 409 3000 або ж заповнюйте спеціальну форму на нашому сайті.

( Рейтинг: 4.54, голосів: 39 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістивідгуки
Юлия 15-10-2020 Огромная благодарность за лечение Петренко Владимиру Ивановичу. Доктор- золотые руки ! Высококвалифицированная помощь,внимание к пациенту, наблюдение и консультация после операции в любое время суток. С доктором работает замечательная медсестра. Я очень довольна обслуживанием. Большое спасибо! Всем рекомендую обращаться в эту клинику!

відділення: Проктологія

Лидия 13-10-2020 0громное спасибо Владимиру Ивановичу и всему профессиональному коллективу. Всё на очень высоком уровне. Работа мед. персонала на отлично. Рекомендую.

відділення: Проктологія

Екатерина 08-10-2020 Владимир Иванович - компетентный доктор мастер своего дела. Внимательный и тактичный. С деликатной проблемой помогает справиться качественно и в короткие сроки.

відділення: Проктологія

Кучма Нина Александровна 07-10-2020 Огромное спасибо Владимиру Ивановичу. Компетентный врач, внимательно выслушал проблему, уточнил симптомы, объяснил причину, аккуратно провел осмотр, назначил доступное лечение. Понимающий и просто хороший человек.При обращении по телефону довольно хорошо проконсультировал и дал рекомендации. Отличное отношение, я довольна.

відділення: Проктологія

Тетяна 19-09-2020 Дуже вдячна Петренку Володимиру Івановичу за якісне, професійне, компетентне надання допомоги в моєму, як я вже вважала, безнадійному стані, вже після першої процедури латексного лігування прийшло довгоочікуване полегшеня!!! Володимир Іванович уважний, чуйний, старанний лікар! Дякую!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

 • Андрей Владимирович

  відділення: Проктологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом