записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(056) 409 3000
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Криворізького медичного центра

Вибрати інше місто
 
 

Отоларингологія

ОтоларингологЗвичайна сухість, першіння і легкий біль у горлі або вусі можуть бути ознаками серйозних захворювань. Часто при вірусних інфекціях, респіраторних захворюваннях і застудах багато людей безвідповідально ставляться до свого здоров'я, займаються домашнім лікуванням, ігноруючи відвідування лікаря. Тим часом всі ці захворювання дуже небезпечні своїми ускладненнями.

Коли слід відвідати отоларинголога

Захворювання горла можуть виникати з різних причин, які може з'ясувати тільки висококваліфікований досвідчений лікар-отоларинголог.

Ознаками, при яких слід звернутися до лікаря, є:

  • постійне першіння в горлі;
  • відчуття сухості в горлі;
  • біль у горлі;
  • шум або біль у вухах.

У медичному центрі "Оксфорд Медікал Кривий Ріг" працює злагоджена команда кращих сертифікованих фахівців, які компетентно проведуть діагностику і призначать відповідну схему лікування.

У нашому медцентрі ви також можете пройти процедури естетичної медицини по омолодженню і зробити кардіологічне дослідження.

Як проходить дослідження у ЛОРа 

Пацієнтів медичного центру «Оксфорд Медікал» у Кривому Розі хвилює питання про те, як відбувається обстеження у лікаря-отоларинголога. Деякі люди бояться відвідувати лікаря і займаються самодіагностикою. Часто в результаті такого підходу виникає ускладнення наявних захворювань і перехід їх в хронічну стадію. У той час як діагностика у компетентного фахівця, який проведе огляд горла і призначить дослідження, гарантує постановку правильного діагнозу і швидкий процес одужання.

Під час первинної консультації ЛОР вислухає скарги пацієнта, зробить огляд за допомогою спеціальних інструментів. У разі необхідності лікарем буде призначений аналіз на бактеріологічний посів, рентген ЛОР-органів, загальний аналіз крові. Під час повторної консультації лікарем буде поставлений діагноз і призначено відповідний курс лікування.

Щоб записатися на консультацію до лікаря-отоларинголога прямо зараз, зателефонуйте (056) 409 3000 або заповніть заявку на нашому сайті.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки