Лікування вірусу папіломи людини (ВПЛ) в Кривому Розі

Сьогодні вірус папіломи людини - одне з найбільш часто діагностоване захворювання серед гінекологів. І хотілося б знати, яку саме загрозу може представляти собою діагностування даного вірусу.

ОСОБЛИВОСТІ ХВОРОБИ

Вірус папіломи людини - це вірус, який має безліч модифікацій: кількість його варіантів налічує до 70 видів. І кожен з видів здатний викликати захворювання різних органів людини: шкіри, слизових оболонок, гортані, статевих органів.

Даний вид вірусу може передаватися при статевому контакті, тому він зараховується до захворювань групи ЗПСШ. Небезпека появи вірусу у жінок полягає в безсимптомному   протіканні: захворювання може непомітно протікати до останніх стадій, коли можливість виникнення раку шийки матки або прямої кишки загрозливо велика. Вчасно звернутися до лікаря - це обов'язок кожної людини, який несе відповідальність за своє здоров'я.

Симптоми появи ВПЛ:

 • гострі кондиломи - це невеликі опуклі бородавки з непропорційними краями, що виникають на шкірі статевих губ, шийці матки, піхві;

 • бовеноідний папулез - висипання рожевого, білого або жовтого кольору, що підносяться над поверхнею шкіри; виникають на шкірі великих статевих губ, можуть призвести до раку шкіри.

Деякі з типів ВПЛ (16 і 18) можуть викликати у жінки передраковий стан шийки матки. ВПЛ - це вірус, який передається не тільки статевим шляхом, але і при контакті зі шкірою зараженої людини. Тому захищений статевий акт не може гарантувати вам на 100% захист від зараження.

МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ І ЛІКУВАННЯ В "ОКСФОРД МЕДІКАЛ"

На сьогоднішній день не існує лікування, здатного повністю ліквідувати даний вірус з організму. У нашому медичному центрі проводиться ВПЛ тест, які точно діагностують наявність вірусу, що дозволяє визначити вашу схильність до захворювання на рак шийки матки і запобігти його розвитку.

Наші фахівці допоможуть зміцнити ваш імунітет і розкажуть про можливі способи уникнути зараження. Також ви можете заповнити спеціальну форму для прийому, розміщену на сайті. Крім діагностики ВПЛ, наш медцентр лікує ерозію шийки матки, всі види захворювань, що передаються статевим шляхом, молочницю і інші проблеми гінекологічного характеру.

Записуйтеся на прийом до гінеколога в наш медцентр за номером телефону (067) 560-01-02.

( Рейтинг: 4.50, голосів: 2 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-гінеколог: Таран Ірина Савеліївна
Лікар-гінеколог: Таран Ірина Савеліївна
Таран Ірина СавеліївнаЛікар-гінеколог

вул Ухтомського 5А;

інформація про лікаря

1985 - закінчила Кримську медичну академію, факультет "Лікувальна справа"

1985 - 1986 - інтернатура по фаху лікаря-гінеколога на базі Херсонської лікарні.

1986-2006 - гінеколог в міський лікарні №7 м. Кривий Ріг.

2006-2019 - Лікарі за кордом по лінії Червого Хреста.

2020 - стажування на базі Дніпропетровської медичної академії по спеціальності: Акушерство та Гінекологія".

2020-2023 - працювала за фахом в медичному центрі.

2023 - гінеколог "Оксфорд Медікал" у місті Кривий Ріг.

показати повний текст

відгуки
Охременко Дарья 07-04-2023 Доброго дня.Була на візиті у лікаря,хочу сказати що дуже вдячна Надії Іванівні,за ставлення до пацієнта,щира,доброзичлива,позитивна та приємна людина. Більше б таких лікарів. Це лікар до якої хочеться звернутися за допомогою. Дуже велике дякую!

відділення: Гінекологія

Тетяна 13-02-2023 Чудовий лікар. Вдячна за допомогу та підтримку.

відділення: Гінекологія

Марина 04-04-2021 Вера Анатольевна это просто чудо находка, доктор от Бога и человек с большой буквы!!! Аккуратная, внимательная, рассказывает всё и очень доступно. С ней максимально комфортно,вообще забываешь,что она гинеколог)) Просто пример того каким должен быть доктор,в независимости от специализации!

відділення: Гінекологія

Діана 23-02-2021 Щиро дякую лікарю гінекологу, Авдеєвій Вірі Анатоліївні за вирішення проблеми з якою в наш час може зустрітися будь-яка молода пара. Я не могла завагітніти довший час, пробувала різні методи, але все марно. Вирішила разом із чоловіком звернутись про допомогу до лікаря. Нам дуже пощастило, що ми потрапили до надзвичайно хорошого спеціаліста, до Віри Анатоліївни. Ми пройшли повну діагностику у лікаря починаючи із УЗД та закінчуючи визначенням прохідності маткових труб,(дівчатка не бійтеся процедура не страшна, Віра Анатоліївна професіонал своєї справи). Бажаний результат настав, ми задоволені. Рекомендуємо

відділення: Гінекологія

Ksu 17-03-2018 Всё на высшем уровне, начиная с самого входа в клинику, а благодаря Авдеевой В.А. я перестала бояться гинекологов и теперь точно буду ходить раз в пол года)Замечательный врач!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Елена Игоревна, г. Кривой Рог

  відділення: Гінекологія

 • Валентина Николаевна, г. Киев

  відділення: Гінекологія

 • Кристина

  відділення: Гінекологія

 • Елена Игоревна, г. Кривой Рог

  відділення: Гінекологія

 • Валентина Николаевна, г. Киев

  відділення: Гінекологія

 • Кристина

  відділення: Гінекологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом